ZoneAlarm Pro Firewall

0
513
Deneme Sürümü | 4.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

ZoneAlarm Pro Firewall, İnternet’e bağlı bilgisayarınızı koruyan ve uygun olmayan Web içeriğini filtreleyen güçlü ve kullanımı kolay kişisel güvenlik duvarı programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Güvenlik Duvarı Programı

Varsayılan güvenlik duvarınız, uygulama etkinliklerini izlemek ve zararlı olabilecek uygulamalar konusunda karar vererek bilgisayarınıza daha fazla koruma sunmaktan sorumludur. Bununla birlikte, dosyalarınızı olabildiğince güvenli tutmak için güvenlik önlemlerini daha da genişleten çeşitli gelişmiş çözümler vardır. ZoneAlarm Pro Firewall bunlardan bir tanesidir ve İnternet’e güvenle göz atmak için elinizin altına çok çeşitli araçlar koymaktadır.

Yükleme sırasında seçiminiz ne olursa olsun, modern ve kullanıcı dostu arayüzü kullanıyor. Göz atabileceğiniz üç ana kategori vardır. Bununla birlikte her birinin, sonunda eklenti olarak indirip yüklemeniz gereken çeşitli araç seti bulunur.

Temel uygulamanın sunduğu özelliklerin başlıca ilgi alanı Antivirus ve Güvenlik Duvarı’dır. Burada yalnızca Gelişmiş Güvenlik Duvarı ve Uygulama Denetimi’ne erişebilirsiniz. Birincisi, kötü niyetli yazılımlar veya bilgisayar korsanları tarafından yapılan girişimleri engelleyen bir İnternet kalkanıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avantajı, yapılandırmak için nefes kesici bir seçenek yelpazesini açan özel bir ayarlar menüsüne sahip olmasıdır. Deneyimli kullanıcılara, izlenecek ağları manuel olarak belirtme ve güvenilir olup olmama, VPN protokollerine izin verme veya kaynak, varış yeri, protokol ve zamanı ayarlama imkanı ile işler daha iyi yapılabilir.

İkinci özellik, bilgisayarınıza kurulu olan uygulamaya yöneliktir. Her çalışma sürecini yakından takip eder ve öğrenme modu açıksa, etkileşim gerçekleştiğinde bunları kabul veya reddetmek için gelecekteki referans için seçimi hatırlama olanağı ile bilgilendirilirsiniz.

Kısacası ZoneAlarm Pro Firewall, türünün en güçlü uygulamalarından biridir. Ne kadar iyi performans gösterdiğini öğrenmek için Ücretsiz Güvenlik Duvarı’nı deneyebilirsiniz. Bilgisayarınız çok fazla tehdide maruz kaldıysa, ZoneAlarm Pro Firewall’ı öneririz.

ZoneAlarm Pro Firewall Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.501.17249
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here