ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

0
479
Ücretsiz | 5.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.9

Özet

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall, virüsleri, casus yazılımları, Truva atlarını, solucanları, botları ve rootkitleri tespit eden ve engelleyen nihai İnternet ve bilgisayar güvenliği çözümüdür.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı

İnternete bağlı veya sadece yerel bir ağa bağlı herhangi bir bilgisayar, günümüzde ki tehditler bolluğu ve çeşitliliği göz önüne alındığında, en az bir güvenlik çözümü bulundurmalıdır. Bu tür yazılımları aramaya devam edenlere nihai bir karar vermeden önce birkaç yardımcı programı denemek isteyenlere ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall gibi bir paket oldukça cazip gelebilir.

Aynı üründe yerleşik ve özellikle birlikte çalışacak şekilde tasarlanmış çeşitli güvenlik katmanları sayesinde, kötü niyetli yazılım tehditlerini bilgisayara sızmadan önce tüm açılardan korumayı ve durdurmayı amaçlamaktadır.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall, kullanıcıların birkaç özelleştirme yapmalarını ve yazılımın çalışan parametrelerini kendi beğenilerine göre ayarlamalarını sağlayan, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Sistem kaynağında çok ağır olmayan antivirüs, yalnızca birkaç dakika içinde hızlı taramaları gerçekleştirir ancak tam taramaların, disklerin boyutlarına ve bilgisayarda depolanan dosyaların sayısına bağlı olarak uzun sürebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüklü uygulamaları sürekli olarak izleyen gerçek zamanlı koruma kalkanının yanı sıra, güvenlik duvarı, yetkisiz erişim girişimlerini engellemek için sistemde kurulan her bağlantıyı yakından takip ederek iyi bir iş çıkarır.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall paketinde bulunabilen bir diğer kullanışlı modül kimlik ve kişisel veri korumaya adanmış modüldür. Bu bileşen, trafiğinizin izlenmediğinden emin olur ve güvenli ve uzak sunucularda saklanan en hassas dosyalarınızın çevrimiçi yedeklerini oluşturabilmektedir.

Kısacası bu yazılım çözümü, kullanım kolaylığı, sunduğu çok iyi özellikler, özelleştirme ayarları sayesinde tüm kullanıcılar için iyi bir seçenek olarak dikkate alınabilir.

ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.504.17269
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here