ZoneAlarm Extreme Security

0
632
Deneme Sürümü | 4.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

ZoneAlarm Security Suite programında ki her şeyi içerir ve ZoneAlarm ForceField’ın kapsamlı Web güvenlik özelliklerini bilgisayarınıza ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek entegre eder.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kapsamlı Güvenlik Katmanı Programı

ZoneAlarm Extreme Security, sisteminizi zararlı yazılımlara, virüslere, casus yazılımlara, Truva atlarına ve İnternet’te gizlenen diğer tehditlere karşı korumak isteyen kullanıcılara yönelik güvenilir ve etkili bir çözümdür.

ZoneAlarm Extreme Security yardımıyla virüsleri, botlar ve rootkitleri algılama ve kaldırma, bilgisayar korsanlarını kilitleme, müdahaleleri engelleme ve çevrimiçi duruma geçerken PC’nizi görünmez hale getirme olanağına sahipsiniz.

Uygulamanın ana penceresinde ‘Bilgisayar’, ‘İnternet’ ve ‘Kimlik ve veriler’ olmak üzere üç ana kategori görüntülenir. Her bölüm için, tehlikeli sitelere ve kimlik avına karşı korunmanızın gerekip gerekmediğini görebilirsiniz. Her bir kategori için ayrıntıları görüntüleme ve koruma ve güvenliği artırmak için ayarları yapılandırabilirsiniz.

‘Bilgisayar’ bölümüne erişerek, bilgisayar korsanlığı etkinliğini izleyebilir, engellenen yetkisiz İnternet iletimlerini görüntüleyebilir ve kaldırılan casus yazılımları ve virüsleri izleyebilirsiniz. Ayrıca, şüpheli bir yazılım algılanırsa bilgisayarınızı tarayabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

‘İnternet’ bölümü, Microsoft Outlook ve Outlook Express’teki tehlikeli ve can sıkıcı önemsiz e-postaları engellemenizi ve çocuklarınızı İnternet yırtıcılarından korumanıza olanak tanır. Ebeveyn denetimi seçeneğini etkinleştirebilir ve engellemek istediğiniz site kategorilerini seçebilirsiniz.

Son bölüm, tanımlama ve veriler, kimlik hırsızlığının gerçekleştiği yerde çevrimiçi ve çevrimdışı kimliğinizi korumak için bilgisayarınızın ötesine geçer.

Sponsorlu Bağlantılar

Dahası, frekansı ayarlayarak ve her görev için durumu seçerek sistem çapında taramalar yapabilirsiniz.

Uygulamanın tasarlandığı temel amacı göz önüne alarak, tüm dosyalarınızı kolayca analiz edebilir ve bir dosya kötü amaçlı her bir bildirimde bulunabilir, kimlik hırsızlarının parolalarınızı ve yazdığınız diğer tuş vuruşlarını çalmasını önleyebilir, ayrıca çevrimiçi parçalarınızı silebilirsiniz.

ZoneAlarm Extreme Security, yeni saldırıların tespit edilmesi ve durdurulması gibi şüpheli davranışlar için programları izleyen istikrarlı bir çözüm olarak kanıtlıyor.

ZoneAlarm Extreme Security Ekran Görüntüleri

Versiyon : 15.1.501.17249
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here