Zillya! LiveCD

0
495
Ücretsiz | 590.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.2

Özet

Zillya! LiveCD, zararlı yazılımları kökünden kurutmak ve sistem işlevselliğini korumak için anti-malware tarayıcıyla donatılmış önyüklenebilir bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılımlardan Kurtulma Programı

Kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarları önyükleme yapılmaz hale getirebilir ve böyle bir durumda sistemi temizlemek ve çeşitli onarımları denemek için farklı türde bir araç kullanılması gerekir.

Zillya! LiveCD, sistemdeki verilere erişmek için bir çözüm olarak geliştirildi ve soruna neden olabilecek kötü amaçlı sızıntıları kontrol etmek için tasarlandı.

Önyüklenebilir ortam oluşturma

Uygulama aslında sadece kötü amaçlı yazılımın temizlenmesi için değil, aynı zamanda web’i tarama ve yerel olarak depolanan dosyalar için gerekli tüm araçları içeren bir ISO dosyasıdır.

Zillya ortamına (Linux tabanlı) hızlı bir şekilde başlamak ve kullanıcının yapması gereken tek şey, tüm işlemin bitmesini ve masaüstünün görünmesini beklemektir. Birkaç simge, MBR (Master Boot Record) sabitleme aracı ve mevcut web tarayıcısının yanı sıra tarama yardımcı programına erişime izin verir.

Farklı tarama seçenekleri

Sistemin kötü amaçlı yazılım için taranması, yalnızca kötü amaçlı yazılımları barındırmaya eğilimli alanlar (örneğin, sistem alanları) kontrol etme imkanı sunan basit bir görevdir.

Daha kapsamlı bir doğrulama, bilgisayardaki tüm verilere bakmayı içerir. Bu işin tamamlanması daha uzun sürer, ancak sistemdeki her öğe kontrol edilir. Üçüncü bir tarama seçeneği kullanıcının belirli konumları tanımlamasını sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Doğrulama prosedürü sırasında program, tespit edilen tehditlerin miktarı, temizlenen veriler, işin hızı ve ilerleme hakkında ayrıntıları görüntüler.

Kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol edin

Zillya, bilgisayardaki verilere erişmek için Linux’a bağımlı bir araç olmasına rağmen! LiveCD açıktır ve her tür kullanıcı, yeni başlayanlar ve ileri düzeydeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Mevcut sayıyı çözmekle ilgili ipucu bulmak için İnternet’e erişmek için gerekli araçlarla donatılmıştır ve kötü niyetli yazılımlar aramak için virüsten koruma altyapısı içerir.

Zillya! LiveCD Ekran Görüntüleri

Versiyon : 20130121
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here