ZHPDiag

0
662
Ücretsiz | 2.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.1

Özet

ZHPDiag programı ile sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızın tam sistem teşhisini yapın ve sisteminizi bu araçla kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız hale getirecek istenmeyen ögeleri tespit edin ve ortadan kaldırın.

Sending
Kullanıcı Oyu
4 (1 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılımları Bulma ve Silme Programı

Virüslü bir USB belleğe bağlanmak, bir Truva atı veya spam içeren bir web sitesine girmek veya e-posta eklerinden kötü amaçlı yazılım indirmek, bilgisayarınıza zararlı yazılım bulaşabileceği durumun birkaç örneğidir.

ZHPDiag, sisteminizin kapsamlı bir analizini gerçekleştirmenize, Truva atlarını, virüsleri, reklam yazılımlarını, rootkitleri ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini tespit etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış basit bir uygulamadır.

Basit ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü içerir

Programı kurmak için bilgisayarınızda şartları ve koşulları kabul etmeniz gerekiyor. Bu işlem masaüstünüzde bir kısayol oluşturur.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüz basit ve kullanıcı dostu olduğundan, size herhangi bir sorun verme olasılığı düşüktür. Açılış ekranı bir Onar düğmesi içeriyor olmasına rağmen, yardımcı programın ana işlevi bilgisayarınızı taramak ve sisteminizi mahveden potansiyel virüslerle ilgili bir rapor sunmaktır.

Sisteminizi kapsamlı bir şekilde analiz etmenizi sağlar

Taramayı takiben, program, bilgisayarınızda bulunan reklam yazılımının, gereksiz araç çubuklarının, kötü amaçlı yazılımların ve diğer potansiyel olarak istenmeyen programların bir özetini sunar. Daha sonra, bilgisayarınızı temizlemek için gerekli önlemleri alabilir ve üçüncü parti temizleme veya virüsten koruma yazılımı çözümlerini kullanabilirsiniz.

Ardından uygulamanın en önemli noktası, taranan alanlar, bileşenler, kayıt defteri anahtarları, kullanıcı profilleri ve araştırdığı diğer protokoller hakkında ayrıntılı bir rapor sunması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Rapor düz bir metinde mevcuttur ve araştırılan dosyalara giden yolları içerir. Böylece depoladıkları dizinlere erişebilir ve kötü amaçlı yazılımlar için potansiyel ağ geçitleri olabilecek bu hassas bölgelere yakından bakabilirsiniz.

ZHPDiag Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2017.8.1.132
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here