ZenMate

0
609
Deneme Sürümü | 3.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

ZenMate programı ile kendi sanal özel ağınızdaki İnternet’e göz atın ve bu uygulamayla etkinliklerinizi izlemek isteyen üçüncü şahıslara karşı bilgisayarınızın güvende olmasına dikkat edin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Engelle Sitelere Giriş Programı

Gizliliğiniz konusunda gerçekten endişeleriniz varsa ve çevrimiçi güvenliğinizden emin olmak istiyorsanız, bir VPN hizmetine kaydolmak genellikle elinizin altında bulunan en iyi çözümlerden biridir.

ZenMate, mevcut birçok uluslararası sunucudan birine trafik yönlendirerek web’e göz atarken kimliğinizi gizlemenizi sağlayan hafif bir uygulamadır.

Veri paketlerini şifreleyerek anonim kalmanızı sağlamanıza yardımcı olur

Uygulamanın esas olarak bir VPN istemcisi olduğunu düşündüğünüzde, işlevsellik elde ettiği kadar basittir; yani, uygulamayı açıp istediğiniz sunucuyu seçebilir ve web’e güvenli bir şekilde göz atabilirsiniz. Sunucuları istediğiniz zaman değiştirebileceğinizi ve istemcinin ağınıza bağlanması ve güvenliğini sağlamak yalnızca birkaç saniye sürdüğünü bilmelisiniz.

ZenMate, programa giriş yaptığınızda EverSecure özelliğini açıp kapatmamayı tercih edip etmediğinizi belirtmenizi sağlar. Buna ek olarak, uygulama hesap bilgilerinizi değiştirmenize, yani şifrenizi değiştirmenize ve abonelik planınızı değiştirmenize izin verir.

Kısıtlanmış içeriğe erişmenizi sağlar

Çeşitli uluslararası sunucuları kullanarak İnternet’e göz atabileceğinizi belirtmek isteriz. Sağlıklı bir bağlantı sağlamak için, mümkün olduğunca kendi alanınıza yakın bir konum seçmeniz önerilir. Yardımcı programın sunucular hakkında çok az bilgi görüntülediğini unutmayın. Daha doğrusu, bağlantı hızından ne bekleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olan bir özellik olan gecikme ve kullanıcı sayısını gösterir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın en önemli noktası, hizmet programının bölgesel kısıtlamayı atlayabileceği ve bağlı iken veri paketlerini korumak için bir AED-128 şifreleme protokolü kullandığı gerçeğinden kaynaklanıyor.

ZenMate ayrıca Firefox ve Chrome için tarayıcı uzantılarına sahiptir. Benzer bir koruma seviyesi sağlarken, uzantılar tarayıcının arayüzlerine entegre olurlar.

Gizliliğe önem veren basit bir VPN programı

İnternet’i kullanırken anonim tarama moduna geçmek istiyorsanız ZenMate size yardımcı olacaktır.

ZenMate Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.0.0.14
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here