Zemana AntiMalware Premium

0
497
Deneme Sürümü | 6.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.7

Özet

Zemana AntiMalware Premium, dosyalarınızı tarayarak, herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya diğer güvenlik tehditlerini tespit eden, ardından hızlı ve güçlü bir şekilde bunları kolayca kaldırabileceğiniz güvenlik yazılımıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme Programı

Zemana AntiMalware Premium, bilgisayarınızı virüslerden, truva atlarından, solucanlardan veya diğer zararlı yazılımlardan korumak ve bilgisayarınızı güvende tutmak için dosyalarınızı hızla tarayabilir ve hangilerinin bulaştığını belirleyebilen sağlam ve güvenilir bir programdır.

Zemana AntiMalware, kötü amaçlı yazılım bulaşmalarını bulmak için dosyalarınızı tarayan güvenilir bir zararlı yazılım temizleyicisidir, daha sonra bunları güvenle ve hızlı bir şekilde kaldırır.

Hızlı dosya tarayıcı ve virüs temizleyici

Uygulama, virüs, trojan, solucan veya diğer kötü amaçlı yazılım ve reklam virüslerinden herhangi bir dosya bulup bulmadığınızı belirlemek için bilgisayarınızı tarar. Sisteminizi taradıktan ve herhangi bir virüs enfeksiyonu olup olmadığını belirledikten sonra program onları kaldırmaya çalışacaktır.

Ayrıca, potansiyel olarak tehlikeli olarak tespit edilen her dosya Tarama Bulutu depolarına yüklenebilir, böylece daha da taranır ve analiz edilir. Yanlışlıkla virüs bulaşmış bir dosyayı doğrudan açarak bellek kullanımını ve virüs riskini en aza indirgemek için yüklenmeden önce bunları sıkıştırma seçeneklerine sahipsiniz.

Zemana AntiMalware bilgisayarınızı tarama çerezleri için tarayabilir; bu da çerezleri tespit etmek ve kişisel bilgileriniz için ciddi bir tehdit oluşturmasını zorlaştırıyor olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın bir başka kullanışlı özelliği taramaları zamanlamanıza izin verir. Kullanılan tarama yöntemini ve zamanlanmış taramanın gününü ve yaklaşık zamanını seçebilirsiniz. Ayrıca, tam ekran uygulamaları çalışırken veya sabit disk etkinliği yüksek olduğunda bunları durduracak şekilde ayarlayarak taramalarınızı optimize edebilirsiniz.

Uygulama, Windows Gezgini’nin bağlam menüsüne kolaylıkla entegre edilebiliyor ve dosyaları anında taramanıza izin veriyor.

Güvenilir ve güçlü bir zararlı yazılım temizleyicisi

Zemana AntiMalware, bilgisayarınızı güvende tutar; truva  atları ve diğer zararlı yazılım türleri gibi olası tüm tehditleri tarayarak onları kolayca temizler.

Zemana AntiMalware Premium Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.74.2.76
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here