YouTube Go (Android)

0
347
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

YouTube Go uygulamasını Android işletim sistemli telefon yada tabletlere indirerek Youtobe da bulunan videoları ücretsiz olarak indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Android için Youtube Videoları İndirme Uygulaması

YouTube Go, kullanıcıların videoları görüntülemelerine ve hatta indirmelerine olanak tanıyan bir Google hizmetidir. Youtube videolarını ücretsiz bir şekilde indirebilir ve videoları İnternet olmadan izleyebileceksiniz.

Google, kullanıcılara her türlü ücretli içeriğe erişim sağlayarak diğer tüm aktarım hizmetlerine katılır ve hatta çevrimdışı kullanım için indirmelerine izin verir. Diğer yayın hizmetlerinden farklı olarak, YouTube Go kendi içeriğini ve TV şovları veya filmler sunmaz.

Ayrıca, kullanıcılar içeriği diğer kişilerle paylaşabilir, videoları izlemeden önce ön izleyebilir ve hatta İnternet kotanızın ne kadarını bir videoda harcamak istediğinizi seçebilir. Videoların çevrimdışı kullanım için izlenebilir hale getirilebilmesi için güzel bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip olan tüm kullanıcılar uygulamayı sorunsuz kullanabilir.

YouTube Go Özellikleri:

  • YouTube videoları izleyin.
  • YouTube videolarını çevrimdışı kullanım için indirin.

YouTube Go Ekran Görüntüleri:

YouTube Go Tanıtım Videosu:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Cihaza göre değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here