Yandex Browser

0
1975
Ücretsiz | 650 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

Yandex Browser, turbo modu sayesinde kullanıcıların web sayfalarının yüklenmesini hızlandırmasına, sayfaları farklı dillere çevirmesine, çerezleri engellemesine, izin vermesine ve düzenini özelleştirmesine olanak tanıyan sezgisel bir web tarayıcı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
2.5 (2 oy)

Ücretsiz, Türkçe, Hızlı Yandex İnternet Tarayıcısı

Yandex Browser İnternet tarayıcısını bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde indirerek Türkçe dil destekli, hızlı, güvenilir, gizli mod ve turbo mod gibi özellikleri bulunan popüler bir tarayıcı kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet’te boş zamanınızı harcarken vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, uygun web tarayıcısı yardımı olmadan bunu yapmanın sizi büyük ölçüde engelleyeceğini biliyorsunuzdur.

Yandex Browser tarayıcısının, acemi kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılabilen, çeşitli yararlı araçları kapsayan, görsel açıdan çekici, kullanıcı dostu bir arayüzü vardır.

Tarayıcıyı ilk başlattığınızda, özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize olanak tanıyan yararlı bir sekme ile sadece istediğiniz kategoriye gideceksiniz. İlgili kategorileri tıklatarak güvenlik, kişiselleştirme ve önerilen içerikle ilgili bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Yandex Tarayıcı, favori çevrimiçi içeriğinize sezgisel bir şekilde göz atmanızı sağlar. Diğer tarayıcılara çok benzer şekilde sekmelerde birden fazla sayfa veya isterseniz farklı pencereler açabilirsiniz. Dolayısıyla, göz atma geçmişiniz ve indirilen dosyalarınızın kaydedilmemesini istiyorsanız gizli modda gezinebilirsiniz.

Sayfalar hızlı yüklenir, bir sayfa yüklendiğinde minimum gecikme olur ve ziyaret ettiğiniz sayfa hakkında bir takım ek ayrıntılar ve kontroller sağlanır. Bu size bağlantı türünü (HTTP veya HTTPS olsun) göstermenizi, bilmediğiniz bir web sitesinde önemli bir şifre girmek üzereyken Turbo modunu veya güvenli Wi-Fi’yi açmanızı ve uyarı görüntülemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, bu program aynı zamanda tarama deneyiminizi zenginleştirmek için kullanılan çeşitli ek işlevleri de barındırır. Bunlardan biri, sık erişilen web sitelerinizi yönetmek için kullanılabilen “Tableau” dur. Onları ekrandan kaldırabilir, kilitleyebilir ve üzerinde görüntülendikleri arka planı seçebilirsiniz.

Ayrıca ekran görüntüleri almak, videoları daha rahat bir şekilde izlemek, turbo modunu etkinleştirmek, ilginç bilgileri kaydetmek veya şifrelerinizi yönetmek için kullanılabilecek önceden yüklenmiş uzantılar bulunmaktadır. Tercihinize göre de devre dışı bırakılabilirler.

Yandex Tarayıcı, çeşitli ek işlevler sunarak web’i hızlı, verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Arayüzü kullanışlı ve son derece sezgiseldir, böylece yeni başlayanlar da dahil olmak üzere birçok kullanıcı tarafından kolay anlaşılır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak devre dışı bırakılabilen birkaç uzantı ile doludur.

Yandex Browser Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here