Yağ Tankı Taşıyıcı Kamyon Simülatörü (Android)

1
1092
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Yağ Tankı Taşıyıcı Kamyon Simülatörü oyununu Android telefonlarınıza indirerek, petrol tankına sahip kamyonları sürebilir ve oyunda size verilen görevleri yerine getirebilirsiniz.

Sending
User Review
3.5 (2 votes)

Android için Petrol Kamyonu Sürme Oyunu

Yağ Tankı Taşıyıcı Kamyon Simülatörü oyununda kamyonlar ile petrol tankı taşıyarak şehirler arası göreve çıkıyorsunuz. Oyun içerisinde 4 adet şehir bulunmaktadır. Gerçekçi trafik şartları, ekran grafikleri, ses efektleri ve gerçekçi sürüş deneyimi ile oyun dikkat çekmektedir.

Oyunda teslim aldığınız petrol tankerlerini sizden istenen yerlere teslim etmeniz gerekmektedir. Oyunda en çok dikkat etmeniz gereken nokta, kamyonun petrol tankında sızıntı olmamasıdır. Eğer böyle bir durum gerçekleşir ve petrol tankında ki tüm petrol dökülürse görev başarısızlıkla sonuçlanmış olur. Oyunda kariyer modu da bulunmaktadır.

Kendinize yeni kamyonlar satın alarak kamyon filosunu genişletebilirsiniz. Kamyonu sürerken çeşitli kamera stilleri bulunmaktadır ve dilediğiniz kamerayı ayarlayabilirsiniz. Oyunda gerçekçi hava şartları bulunuyor. Kamyonu sürerken dağlardan, ovalardan, tarlalardan geçiyorsunuz.

Yağ Tankı Taşıyıcı Kamyon Simülatörü Tanıtım Videosu

Yağ Tankı Taşıyıcı Kamyon Simülatörü Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here