Xvirus Anti-Malware

0
422
Ücretsiz | 2.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.7

Özet

Xvirus Anti-Malware, bilgisayarınızı casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, Truva atlarına ve diğer zararlı yazılımlardan korur; dosyalarınız, sisteminiz ve ağınız için güvenlik önlemleri bulur.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Zararlı Yazılım ve Virüs Temizleme Programı

Önceleri Xvirus Personal Guard olarak bilinen Xvirus Anti-Malware, bilgisayarınızı çeşitli tehditlerden ve çeşitli kaynaklardan saldırı gösterebilen virüslerden uzak tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir güvenlik aracıdır.

Hızlı, eksiksiz ve özel zararlı yazılım taramaları

Uygulama sadece iyi görünümlü ve sezgisel olmakla kalmıyor aynı zamanda işi oldukça tatmin edici bir şekilde gerçekleştiriyor. Dosyalarınız, sisteminiz ve ağınız için birkaç koruma kalkanı ve periyodik olarak güncellenen bir veritabanı sunar. Her koruma kalkanı ayrı olarak etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Kullanabileceğiniz üç tarama modu vardır: Hızlı, Windows’un dizini gibi herhangi bir virüs bulaşması için kritik yerleri doğrular, tam olarak tüm sabit sürücülerinizi kapsamlı olarak kontrol etmenizi sağlar; ayrıca, uygulamanın yerini değiştirme olanağı sunar. Belirli dosya ve klasörlere dikkat.

Karantina, beyaz liste ve günlükler

Xvirus Anti-Malware, bulaşmış dosyaları bilgisayarın geri kalanından izole etmek için, karantina ile donatılmıştır; bu sayede ögeleri analiz etmek ve bunları kalıcı olarak kaldırmanız veya orijinal konumuna geri getirmeniz konusunda karar vermeniz için güvenli bir alan sağlar.

Taramalar sırasında, güvenlik açısından sizin de düşündüğünüz araç tarafından bulaşmış olarak işaretlenen dosyalar, nesneleri bir beyaz listeye ekleyerek mevcut ve gelecekteki taramalardan çıkarılabilir. Ancak bu beyaz liste daha sonra yeniden değerlendirilebilir. Ayrıca, günlük dosyalarını, belirlenen her kötü amaçlı yazılım dosyasının tam yolu gibi programın etkinliği (geçmişi) ile kontrol edebilirsiniz.

Tarayıcı ve koruma kalkanlarının ayarlarını yapılandırma

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı ayarları ile ilgili olarak, heuristics’i devre dışı bırakabilir ve tarama önceliğini seçebilir, aynı zamanda aracı yalnızca yürütülebilir dosyaları taramayı ve diğer dosya türlerini hariç tutmayı, tarama günlükleri oluşturmayı bırakmayı veya yalnızca daha büyük dosyalar denetlemenizi isteyebilirsiniz. Görevler otomatik olarak çalışacak şekilde planlanabilir.

Dosya koruma için ek seçenekler (ör. Buluşsal yöntemler, yalnızca .exe dosyaları, erişim sırasında taramalar), sistem koruması (ör. Başlangıç ​​girişleri ve fidye yazılımı etkinliğini izleme) ve ağ (ör. Windows Güvenlik Duvarı’nı devre dışı bırakma) için yapılandırılabilir.

Pratik özelliklere sahip sezgisel anti-malware tarayıcı

Tüm yönleriyle, Xvirus Anti-Malware, pratik koruma kalkanlarına ve yapılandırma ayarlarına sahip kolay kullanımlı bir anti-malware çözümüdür. Bilgisayarınızı temiz tutmak ve bilgisayar korsanlarının saldırısına maruz kalmamak için tasarlanmıştır.

Xvirus Anti-Malware Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0.5.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here