XoristDecryptor

0
571
Ücretsiz | 650 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

XoristDecryptor, Kaspersky’nin Trojan-Ransom.Win32.Xorist ailesiyle ilişkili virüsleri algılayan ve ortadan kaldıran basit ve taşınabilir bir güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Trojan-Ransom.Win32.Xorist Virüsü Silme Programı

XoristDecryptor, Trojan-Ransom.Win32.Xorist aracısıyla ilişkili kötü amaçlı yazılımları tespit eden ve kaldıran Kaspersky laboratuvarları tarafından geliştirilen küçük ve taşınabilir bir programdır.

Antivirüs çözümlerinde tecrübesiz kişiler tarafından bile kaldırma işlemini otomatikleştirdiği için kullanımı çok kolaydır.

Yükleme gerekli olmadığından, yürütülebilir dosyayı HDD üzerindeki bir yere bırakıp çalıştırmak için tıklayabilirsiniz.

Virüs bulaşmış veya şüpheli bir bilgisayarda kullanmak için XoristDecryptor’u USB flash disk gibi çıkarılabilir bir aygıta kaydetmek de mümkündür.

Windows kayıt defterinin yeni girdilerle güncellenmediğini ve program kaldırıldıktan sonra dosyaların sabit diskte bırakılmadığını dikkate almak önemlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüz, basit bir yapıya sahip ortak bir pencereye dayanıyor; burada bir düğmeyi tıklatarak tarama prosedürünü başlatabilirsiniz.

Bunu yapmadan önce, hedef sürücüler (yerel, çıkarılabilir, ağ) söz konusu olduğunda parametreleri değiştirebilir ve aracı şifre çözdükten sonra şifreli dosyaları silmesini isteyebilir. Ayarlar varsayılan değerlerine geri yüklenebilir. Sonuçlar, tarama süresini, toplam işlenen ögeleri, şifrelerin çözülmüş dosyalarını ve algılanan tehditleri gösterir.

XoristDecryptor düşük bir CPU ve RAM gerektirdiğinden, sistem performansını zorlamaz. Yanıt süresi iyi ve hedefin boyutuna bağlı olarak hızlı bir şekilde tarama işini tamamlıyor. Testlerimiz de hata diyalog kutuları gösterilmedi veya kilitlenmedi. Sezgisel düzeni ve genel kolaylığı sayesinde XoristDecryptor tüm kullanıcıları memnun edecektir.

XoristDecryptor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.5.1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here