xCore Complex Protection

0
665
Ücretsiz | 138 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

xCore Complex Protection, bilgisayarınızı virüslere, diğer benzer çevrimiçi tehditlere ve saldırılara karşı korumanıza yardımcı olacak gelişmiş ve güvenilir bir uygulamadır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Casus Yazılım Önleme Programı

xCore Complex Protection, çeşitli şekillerde kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler de dahil olmak üzere sisteminizi dış tehlikelere karşı koruma yolları yaratmak için oluşturulan yararlı ve kullanımı kolay bir yazılımdır.

Düzgünce düzenlenmiş ve basit görünüm

Kurulum işlemini takiben, aracın bilgisayarınızı korumaya başlaması için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.

Yardımcı program oldukça cazip ve sezgisel bir arayüze sahip, tıpkı bir çok başka antivirüs çözümü gibi, xCore Complex Protection ile çalışma konusunda zorluk çekmeden sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Bilgisayarınızı virüslere karşı tarayın ve güvenli hale getirin

Ana pencere hangi bileşenlerin etkin olduğunu (‘Dosya Antivirus’, ‘Güvenlik Duvarı’, ‘Proaktif Koruma’ veya ‘USB Antivirus’) belirten mevcut sisteminizin durumunu görüntüler, ancak bunları başlangıç ​​panelinden devre dışı bırakma seçeneğiniz yoktur.

‘Tarayıcı’ sekmesi, minimum düzeyden maksimuma kadar değişen tercih edilen bir koruma seviyesi belirlemenize olanak tanır ve ardından potansiyel tehditler için analiz etmek istediğiniz sürücüyü seçebilirsiniz. Ayrıca araştırılacak belirli bir klasörü seçme seçeneğine sahipsiniz, ancak ana pencereden, taramak için ayrı bir öğe seçemezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

‘Güvenlik Duvarı’ şu anda etkin olan bağlantıların yanı sıra, çalışan işlemleri veya protokolleri içeren ‘Ağ Aktivitesi’ da dahil olmak üzere KB cinsinden trafik miktarını görüntüler. ‘Proaktif Koruma’ sekmesi, ‘Kabul Edildi’ ve ‘Yasaklı’ süreçlerin bir listesini oluşturmanıza yardımcı olur; böylece xCore Complex Protection bunlarla karşılaştığında, işlemlerinizi onaylamanız istenir.

‘USB Disk Protection’ (USB Disk Koruması) bölümünde, seçilen bir USB sürücüyü tarayabilirken, ‘Tools’ (Araçlar) menüsünden ‘Process Manager’ı (İşlem Yöneticisi) açıp bazı uygulamaları görüntüleyebilir veya kapatabilirsiniz. ‘Autolaunch Yöneticisi’ başlangıç ​​programlarını numaralandırır ve istenmeyen girdileri listeden kaldırmanıza izin verir.

Sezgisel bilgisayar koruması

Sonuç olarak, xCore Complex Protection, çeşitli çevrimiçi tehdit ve saldırılara karşı PC’nizi güvende tutmanıza başarılı bir şekilde yardımcı olan kullanışlı ve verimli bir yardımcı programdır; böylece, sisteminizdeki kötü amaçlı yazılımları sezgisel olarak algılayabilir ve minimum çabayla kaldırabilirsiniz.

xCore Complex Protection Ekran Görüntüleri

Versiyon : 3.2.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here