XANA Evolution Antivirus

0
493
Ücretsiz | 37.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.1

Özet

XANA Evolution Antivirus programını bilgisayarınıza indirerek zararlı kötü amaçlı yazılım bileşenlerini arayarak bilgisayarınızı tarayın ve ona güvenerek bir sürü diğer kullanışlı özelliklerden yararlanın.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Antivirüs Programı

Günümüzde en iyi antivirüs çözümleri, kapsamlı ve pragmatik yazılım parçaları olup, bilgisayar ve sisteminizin sağlığını gözetir.

XANA Evolution Antivirus, sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara, truva atlarına, solucanlara, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı korumanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir programdır.

Buna ek olarak, bu ilginç antivirüs, kullanışlı bulabileceğiniz yerleşik araçlar ve yardımcı programlarla dolu bir şekilde gelir.

Kullanıcı dostu antivirüs çözümü

Araç, tüm ana işlevlerine kolayca erişmenize yardımcı olan sezgisel bir kullanıcı arayüzü görüntüler. Özel Tarama, Akıllı Tarama ve İşlem Taraması olmak üzere üç tarama modundan birini seçebilirsiniz.

İlki, bilgisayarınızdan belirli bir dizin seçmenizi sağlar, ikinci modda tüm sisteminizi taramanızı sağlarken, sonuncusu tüm çalışan süreçleri taramanızı sağlar.

Özelleştirme seçenekleri

Herhangi bir zararlı yazılım veya diğer zararlı bileşenler tespit edilirse, uygulama bunları kaldırma veya engelleme ve karantinaya alma seçenekleri sunar.

XANA Evolution Antivirus programı ile sistemin başlarken çalıştırmak, hızlı tarama seçeneklerini kullanmak, USB sürücüler için otomatik taramayı etkinleştirmek ve güvenlik duvarını etkinleştirmek gibi ayarlar yapabilirsiniz.

Birbirinden iyi faydalı özellikler

Sponsorlu Bağlantılar

Programın içerisinde dahili yardımcı programlar bulunmaktadır. Bunlar; XANA Evolution Antivirus, hem Windows Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Komut İstemi, Görev Yöneticisi ve Denetim Masası’nı başlatmak için bir süreç yöneticisidir. Ayrıca QR kodları okuma ve üretme için bir araç olan Not Defteri sunuyor.

Ayrıca, gizli dosyalar, belge temizleyici, sanal klavye, dosya silme aygıtı, bir URL kısaltıcı ve güvenli bir depolama özelliği bulan bir araç elde edersiniz.

İçinde bulundurduğu çok sayıda yararlı yardımcı programlar göz önüne alındığında, uygulama çok ilginç ve indirmeye değer olduğunu gösteriyor.

XANA Evolution Antivirus Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.0.0.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here