X-Proxy

0
716
Deneme Sürümü | 574 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

X-Proxy programı ile İnternet’te anonim olarak gezinin, IP adresinizi değiştirin ve gizleyin, proxy IP sunucusu kullanarak kimlik hırsızlığını ve bilgisayar korsanlarından izinsiz girmeyi önleyin.

Sending
User Review
0 (0 votes)

IP Adresi Gizleme Programı

X-Proxy, çevrimiçi gezinirken kimliğinizi korumak için size basit bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. Uygulama proxy sunucusu kullanarak İnternet’e bağlanmanızı, böylece bilgisayarınızı gizli tutmanızı ve sizi kimlik hırsızlığına karşı korumanızı sağlar.

Basit ve kullanımı kolay arayüz

Arayüz, mevcut proxy sunucuların, bunlara karşılık gelen IP’nin, ana makine adının, yanıt süresinin ve konumunun bir listesini görüntülemenizi sağlayan basit ve iyi düzenlenmiştir. X-Proxy, güvenlik düzeylerine bağlı olarak temsilleri farklı kategorilere sınıflandırır. Seçebileceğiniz, yüksek anonim, anonim veya şeffaf temsiller vardır.

Tercih ettiğiniz tarayıcıyla akıllıca birleşiyor

Uygulama büyük İnternet tarayıcılarına destek sağlar: Internet Explorer, Firefox ve Chrome. Bir proxy kullanarak bağlandığınızda, kimliğiniz gizlidir, sahte ve gerçek IP adreslerini ana pencerede görüntüleyebilirsiniz.

X-Proxy, sistem sayfasına küçültebilir ve kimliğinizi arka planda korur ve IP’nizi kolayca gizleyebilir veya gerçek adresi geri yükleyebilirsiniz.

Özel IP adreslerini bulun ve bağlantı hızını test edin

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, program belirli bir IP adresi için ülkeyi bulmanıza veya kullanıcı tanımlı bir alana atanan IP adresini aramanıza yardımcı olacak çeşitli araçlar ile birlikte gelir. Ayrıca, yazılım, bağlantı hat hızını algılamanıza yardımcı olmak için dahili bir İnternet hız test aracı ile birlikte gelir.

Tüm göz atma verilerini kolayca temizle

Ayrıca, tarayıcı geçmişini kolayca kaldırmak için kullanabilirsiniz. Geçici dosyalar, çerezler, form verileri, şifreler ve tarama geçmişi, hepsini tek bir tıklama ile silebilirsiniz. Bu, Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi yaygın tarayıcılar için yapılabilir.

Sonuç ve değerlendirme

Sonuç olarak X-Proxy, anonim olarak tarama yapmak için hafif ve kullanışlı bir çözümdür. Kullanımı kolaylığı, sağladığı proxy listesi ile birlikte, web’e göz atarken bilgisayarınızın izini saklamanız için yararlı bir araçtır.

X-Proxy Ekran Görüntüleri

Versiyon : 6.1.0.13
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here