WPS Office Free

1
1026
Ücretsiz | 65 MB i n d i r
Editör İncelemesi
2.5

Özet

WPS Office Free, içerik hazırlama, tablo oluşturma ya da sunum yapmak gibi bir çok durumda kullanabileceğiniz görsel açıdan çekici ve kullanıcı dostu olan ücretsiz bir ofis paketidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
3 (1 oy)

Ücretsiz Ofis Paketi Programı

WPS Office Free, metin belgelerinin, slayt gösterilerinin ve veri tablolarının oluşturulması, düzenlenmesi ve görüntülenmesi ile ilgili geniş bir görev dizisi yapma olanağı sunan kapsamlı ve ücretsiz bir ofis paketidir.

Bu yazılım paketi Kingsoft Writer, Kingsoft Presentation ve Kingsoft Spreadsheets gibi üç ayrı bileşeni sunuyor; her birinin kendi kişisel amaçları ve çok sayıda fonksiyonu var. Bununla birlikte, hepsi aynı kullanıcı dostu ve keskin arayüzü paylaşıyor.

Yazılı belgeler, slayt gösterileri oluşturma ve düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Kingsoft Writer sayısız seçenek ve araçları içeren bir metin editörüdür. Yazı tiplerini, renkleri ve hizalama türlerini değiştirme, madde işareti ekleme veya özel karakterler ile sembolleri değiştirme dışında tablolar, resimler, şekiller veya çizelgeler veya tarih ve saat damgaları da ekleyebilirsiniz. Ayrıca, mektuplar, faturalar, öz geçmiş, notlar, anlaşmalar ve bu işinizi kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz diğer standart belgeler için ‘Tavsiye Şablonları’ gibi bir dizi ile birlikte geliyor.

Kingsoft Presentation, metin parçaları, resimler ve köprüler ekleyebileceğiniz, arka plan müziği, video ve Flash dosyaları ekleyebileceğiniz sayısız slaytlarla slayt gösterileri oluşturmanıza yardımcı olmayı hedefliyor. Girdiğiniz metin tıpkı WPS Writer’da olduğu gibi tamamen düzenlenebilir, bu nedenle istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Animasyonlar oluşturabilir ve çeşitli geçiş efektleri seçebilir veya zamanlamaları prova edebilirsiniz.

Kingsoft E-tablolar’da, diğer benzer yardımcı programlara uygun bir alternatif bulabilirsiniz, çünkü kapsamlı veri tabloları oluşturmanızı sağlar. Çok sayıda düzenleme seçeneği ve sayısız otomatik hesaplama ve ‘Formüller‘ sunuyor. Ayrıca, görevlerinizi basitleştirmek için kullanabileceğiniz ‘Fatura‘, ‘Bütçe‘, ‘Finans‘, ‘Takvim‘ ve diğerleri için çeşitli şablonlar sunar.

WPS Office Free Ekran Görüntüleri

Versiyon : 10.2.0.5978
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

1 YORUM

  1. Microsoft Office paketi sırdanlığından kurtulmak için WPS Office Free uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirdim ve bu programdan çok memnunum teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here