World Of Warcraft (Mac)

0
876
Demo | 2.1 MB i n d i r

Özet

World Of Warcraft, canavarları öldürerek ve çeşitli görevleri tamamlayarak deneyim puanları kazanarak karakterini seviye 1’den seviye 70’e yükseltebileceğin çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Mac için Savaş ve Strateji Oyunu

Çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu, çok sayıda oyuncunun sanal bir oyun dünyasında etkileşime girdiği bir rol yapma oyunu türüdür ve World of Warcraft bu oyun kategorisinde yer alan muhtemelen en bilinen oyundur.

World of Warcraft, grafikleri ve dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca oyuncu ile World of Warcraft’ın çevrimiçi sunucularında oynamak için aylık ücretini sürekli ödeyen en iyi MMORPG’lerden biri.

Düşmanlarınızı baskınlarda ve büyük arenalarda savaşırken karakterinizi 100 seviyeye kadar seviyelendirmek için destek vardır. Yükleme işlemi oldukça basit olsa da, sadece ZIP’i indirmeniz ve yükleyiciyi başlatmanız gerekir, İnternet bağlantınıza bağlı olarak tamamlanması biraz zaman alabilir. Blizzard Launcher, oynamaya başlamadan önce 20 GB değerinde doku ve harita indirmek zorunda.

World of Warcraft, abonelik tabanlı ve yalnızca çevrimiçi bir oyundur ve bunun sonucunda oyunu yükledikten sonra, battle.net’te bir hesap oluşturmanız ve kredi kartınızı kullanarak etkinleştirmeniz gerekir.

World of Warcraft’taki hedefiniz, canavar öldürme ve çeşitli görevleri tamamlama deneyim puanları kazanarak karakterinizi seviye 1’den seviye 100’e çıkarmak.

Fakat önce bir karakter yaratmalı ve oynamak istediğiniz sunucuyu seçmelisiniz. Sunucunun seçimi, karakter seçimi kadar önemlidir.

PVP ve PVE savaşları, çeşitli ortamlarda her türlü savaşa girebilmenizi sağlar
Bu kararları verirken sunucunun, oyuncuya karşı ortama (PVE) veya oyuncuya karşı oyuncuya (PVP) ve sahip olmak istediğiniz kahramanın türüne, savaşçıya, şifacıya vb. Dikkat etmelisiniz.

Karar verdikten sonra oyunun sanal evreni Azeroth’u keşfedebilecek ve diğer oyuncularla etkileşime girebileceksiniz.

Kahramanının seviyesini arttırdıkça, daha zorlu görevlere, silahlara, büyülere, zırhlara, eşyalara ve daha fazlasına erişebilirsin. Daha sonra, pahalı eşyaları kullanabilecek ve satın alabilecek ve 40’tan fazla oyuncuyu içerebilecek büyüleyici baskınlar düzenleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

World of Warcraft, oyun nesnelerini satabileceğiniz Auction House veya Horde ile Alliance arasındaki bayrak yakalama yarışmalarına katılabileceğiniz Savaş Alanları gibi diğer oyun modlarına da sahiptir.

Bağımlılık yaratan bir pakette karikatürize görünümlü karakterlere ve ciddi savaşlara sahip heyecan verici MMORPG oyunudur. Dahası, güzel 3D grafiklerin, Tanaris’in ıssız topraklarını kapsayan nefes kesen manzaraları, Dun Morogh’un karlı tepelerini veya Trang devriyeleriyle dolu engin bir orman olan Stranglethorn Vale’yi yaşayabileceksiniz.

Sonuç olarak, World of Warcraft, bir dizi görev ve görev boyunca oyun becerilerinizi test edecek eğlenceli ve bağımlılık yapan bir macera oyunudur.

World Of Warcraft Ekran Görüntüleri:

Versiyon : 8.1
Dil : Türkçe
Sistem : OS X 10.10 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here