Wise Program Uninstaller

0
549
Ücretsiz | 2.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Wise Program Uninstaller, programları bilgisayarınızdan kaldırır, kalan dosyaları siler ve kaldırılamayan programların kaldırılmasını zorlar.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Bilgisayardan Program Kaldırma Aracı

Adından da anlaşılacağı üzere Wise Program Uninstaller, bilgisayarınızdaki programların kaldırılmasıyla ilgilenen bir yazılım çözümüdür. Windows’un varsayılan Program Ekle veya Kaldır işleviyle karşılaştırıldığında bazı ek özellikler barındırıyor.

Sade ve şık arayüz

Aracın arayüzü basit ve sezgiseldir. Wise Program Uninstaller’ı başlatırken otomatik olarak görüntülenen, sisteminizdeki yüklü tüm uygulamaların bir listesini görüntüleyebilirsiniz.

Bu liste, her ögenin adını, yayıncısını, boyutunu, kurulum tarihini ve sürümünü belirtir. Buna ek olarak, toplam olarak gösterilen kaç tane uygulamanın ve disk üzerindeki kapladığı yeri yani boyutunu bulabilirsiniz.

Çok sayıda aracınız varsa, hızlıca belirli bir ögeyi bulmak için arama işlevini kullanabilirsiniz.

Farklı kaldırma modları

Wise Program Uninstaller, kullanıcılara iki kaldırma modu sağlar bunlar, güvenli ve zorunludur. İlk seçenek, normal koşullar altında, ilgili verileri kaldırmaya çalışarak, işletim sistemini arıza riskine sokmadan gerçekleştirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Zorla Kaldırma modu, ilişkili dosyalarla birlikte sabit programı ve Windows Kayıt Defteri girişlerini geride bırakıp ilgili programı kaldırmak için kaba kuvvet kullanır. Windows, daha sonra hatalar yaşamaya başlayabileceğinden, bu güvenli bir önlem olarak değerlendirilmez, ancak belirli bir uygulama tarafından oluşturulan tüm ögelerin kaldırılmasını garanti eder.

Son olarak, sorunsuz programları onarmanın yanı sıra, bir uygulamanın hiçbir zaman kaldırılmayacağından eminseniz listeden bir uygulamayı kaldırabilirsiniz.

Performans ve sonuç

Wise Program Uninstaller’ın iyi bir yanıt süresi vardır, CPU ve sistem belleği düşük-orta miktarda kullanırken hızlı bir şekilde bir görevini tamamlar. Program askıda kalmadığından veya çökmediğinden, testlerimiz boyunca herhangi bir sorun yaşamadık. Sezgisel düzeneği, güçlü özellikleriyle, Wise Program Uninstaller, kullanıcıları memnun edecektir.

Wise Program Uninstaller Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.12.111
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here