WirelessKeyView

0
1187
Ücretsiz | 1.1 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

WirelessKeyView programını ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza indirerek önceden bağlandığın kablosuz Wifi şifrelerini bulabilir ve kablosuz ağ yapılandırması için kaybolan parolaları kurtarabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Önceden Bağlandığın Kablosuz Wifi Şifrelerini Bulma Programı

Kablosuz ağlara sıklıkla bağlanmak zorunda olan dizüstü bilgisayar kullanıcıları, özellikle de daha karmaşık parolalarla veya şifrelerle uğraşmak zorunda kaldığında, her biri için parolayı hatırlamanın ne kadar zor olduğunu bilirler.

Durum böyle olduğunda, bir süre önce sisteminizde kullanılan bir kablosuz ağ şifresini kurtarmaya yardımcı olabilecek basit ama çok etkili bir çözüm olan WirelessKeyView‘e ihtiyacınız olacaktır.

Kaydedilen bağlantılar için yalnızca şifreleri kurtarır. Test ederken öğrendiğim, programın kullanımı çok kolaydır ve kurulum gerektirmez. Tek yapmanız gereken arşivi indirmek, dosyaları sıkıştırılmış dosyadan çıkarmak ve programa dosyasına çift tıklamak. Arayüz çok basit, neredeyse minimal ve bu belki de bu yardımcı programın en iyi özelliğidir.

WirelessKeyView’in yalnızca üçüncü taraf bir yazılım tarafından değil, Windows tarafından depolanan WPA / WPA ağ anahtarlarını kurtarabileceğini unutmayın. Ayrıca, program aynı şekilde komut satırı üzerinden de çalıştırılabilir ve bu amaçla çeşitli biçimlerde kablosuz anahtarların listesini kaydetmenizi sağlayacak seçenekler içerir.

Sponsorlu Bağlantılar

Toplanan verileri düzgün bir şekilde görüntüler. Program başlatıldığında mevcut ve kaydedilen bağlantıları tespit edebiliyor. Bunlar; adı, bağlantı türü, HEX ve ASCII’deki anahtarlar, bağdaştırıcı adı, kimlik doğrulama ve daha fazlasıyla ilgili başlıklarla organize bir ekranda görüntüler.

Gelişmiş Seçenekler‘, günlüğe kaydedilen kullanıcının kablosuz şifrelerini yüklemesine izin verir, ancak farklı bir konum seçebilir ve tuşları Windows kurulumunun harici bir örneğinden alabilirsiniz.

WirelessKeyView, çok önceden dizüstü bilgisayarınızı bir WiFi ağına bağlamak için kullandığınız bir ağ şifresini hatırlamanız adına gerçekten yardımcı programdır. Çok hafif ve kullanımı kolaydır, bu yüzden onu faydalı kayışınızda saklayıp koruyamayacağınızı anlamaya değer.

WirelessKeyView Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.05
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here