WinZip

0
820
Deneme Sürümü | 22 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

WinZip, sıkıştırma, şifreleme ve yedekleme gibi ZIP arşivlerini işleme için gereken tüm işlevleri sağlayan dünyanın önde gelen popüler dosya sıkıştırma programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Dosya Sıkıştırma ve Sıkıştırılan Dosyaları Açma Programı

Sabit disk sürücünüzdeki dosyaların bilgisayarınızda kapladığı yere azaltmanın yanı sıra kötü amaçlı yazılımlar tarafından bu dosyalara bulaşmaları önleme imkanı veren çeşitli dosya sıkıştırma programları vardır. Yıllar boyunca bu anlamda popüler olmuş ve isim yapmış, her zamankinden çok daha fazla yararlı araçlar ve özellikler sunan program WinZip’tir.

Görsel açıdan çekici ve kullanımı kolay

Uygulamanın çalıştırılmasıyla, her biri özel kategorilerde bulunan sezgisel simgelerle zekice üst araç çubuğunda saklanan çeşitli  özelliklere sahip, modern tasarımlı bir arayüz getiriyor. Çalışma alanı yalnızca ad, tür, boyut, yol ve daha fazlası bilgilerle birlikte arşivleme veya çıkarma işlemine girmek üzere olan dosyaları görüntüleyen bir listedir.

Çoğu depolama aygıtının büyük miktarda veri içerdiğini görmek, dosya sıkıştırma programlarına ihtiyacı göz önüne getiriyor. WinZip,  en çok arşiv formatını destekleyerek dosya boyutunu makul bir miktarda azaltarak iyi bir iş çıkarıyor.

Dosyaları sıkıştırın ve çevrimiçi paylaşın

Veri aktarımı, disk sürücüsü, çıkarılabilir aygıtlar ve hatta çeşitli bulut hizmetleri gibi çok sayıda yöntemle yapılabildiğinden, WinZip, paylaşım için tam destek sunarak rakiplerinden bir adım önde olmayı başarır.

WinZip, sunduğu çeşitli araçlara bağlı olarak hem evde hem de iş ortamlarında uygundur. Sıkıştırmaya hazır hale getirmek için dosyalar ekleme, sürükleyip bırakma gizi özelliklere sahiptir.

Ofis ortamlarında yardım sağlar

Sponsorlu Bağlantılar

Eklediğiniz ögeler tercih ettiğiniz e-posta hesabınız, çeşitli sosyal ağlarınızın yanı sıra kişisel bulut hizmetiniz aracılığıyla arkadaşlarınız veya iş ortaklarıyla hızlı bir şekilde paylaşılabilir.

Güvenlik söz konusu olduğunda her zaman insana endişe verir, işte bu yüzden entegre olan dosya şifreleme işlevi de bulunmaktadır. Dosyalara yalnızca kendinizin erişebilmesini sağlar. Ayrıca, ortak Office paketi belgelerini PDF formatına çevirmek için kullanabileceğiniz bir dönüştürücü de vardır.

WinZip yalnızca beklentileri karşılamayı başarmakla kalmaz aynı zamanda donanımlı araçlarla da işini çok iyi yapar.

WinZip Ekran Görüntüleri

Versiyon : 22.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here