WinRAR

0
745
Deneme Sürümü | 1.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.5

Özet

WinRAR programını bilgisayarınıza indirerek sıkıştırma motoru, güvenlik özellikleri, bütünlük kontrolü, onarım özelliği, kurtarma modu, dosya bölme ve daha fazla özelliğe sahip olan popüler arşivleme programına sahip olabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dosya Arşivleme ve Sıkıştırma Programı

WinRAR, RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z ve 7-Zip gibi çok çeşitli formatları destekleyen gelişmiş ve aynı zamanda popüler bir dosya sıkıştırma programıdır. Arşivleri rahat ve hızlı bir şekilde oluşturmanızı, düzenlemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Kaliteli Sıkıştırma ve Çoklu Disk Alanı

Kullanılan karmaşık sıkıştırma, disk alanından tasarruf etmek ve daha hızlı dosya paylaşımını sağlamak için küçük arşivler oluşturur. Ses ve grafik dosyaları, kaliteden ödün vermeyen özel bir arşivleme algoritmasından yararlanmaktadır.

Arşivleri birden fazla aygıta dağıtmak ve çok büyük dosyaları sıkıştırmaya çalışırken özellikle pratik olan diğer bilgisayarlara kolayca aktarmak için arşivleri daha küçük hacimlere bölmek de mümkündür.

Dosya Sıkıştırma ve Açma için Gelişmiş Özellikler

Mevcut güvenlik araçları arşivleri şifre korumak ve isteğe bağlı olarak ilave bir güvenlik katmanı eklemek için dosya adlarını şifrelemek üzere tasarlanmıştır. Bu arada, uygulamanın arşiv bütünlüğünü doğrulaması yanı sıra hasar görmüş veya bozuk arşivlerin onarılmaya çalışılması istenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzman kullanıcılar, tercih edilen sıkıştırma yöntemi, sözlük boyutu, dosya güncelleme modu, kendi kendine açılan arşivler, veri kaybı durumunda kurtarma kayıtları, arşivleme, NTFS sembolik ve sabit bağlantılar ve diğer yönleri ile ilgili ayarları yapılandırabilir.

Dosyalar arşivlere derlenmeden önce yedeklenebilirken virüs taramaları arşiv dosyalarından ayıklanmadan önce yapılabilir, böylece bilgisayarı risk altına sokmamış olursunuz.

Testlerimiz sırasında WinRAR, hız ve dosya boyutu açısından dosya sıkıştırma ve arşivleme konusunda mükemmel sonuçlar verdi. WinRAR dosya sıkıştırma kategorisinde marka olmaya devam etmektedir.

WinRAR Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.50
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here