Winpooch

0
459
Ücretsiz | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Winpooch çok az işlem kaynağı kullanarak gerçek zamanlı olarak sistem dizinlerini ve kayıt defterini tarayan, zararlı yazılım ve spyware gibi kötü niyetli tehditleri ortadan kaldıran güvenlik programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Spyware ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Winpooch bir Windows gözlemcisidir. Bu ücretsiz programı bilgisayarınıza indirerek, antivirüs programınıza yardımcı yapıp bilgisayarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Bilgisayarınıza kurulur kurulmaz spyware’leri ve trojan’ları algılar.

Winpooch izleme programı, sistem dizinlerini ve kayıt defterini çok az işlem kaynağı kullanarak gerçek zamanlı olarak tarar.

Bir tür truva atı veya casus yazılım gibi bazı kötü amaçlı programlar tarafından saldırıya uğradığında, bir tür anti-furtive saldırı geliştirme taktiği yapar. Bu tür virüslerle ilgili sorun, “makineye saldırdığını” tespit etmektir. Bazı güvenlik duvarı veya virüs koruma programları verimli olabiliyor ancak her zaman yeterli olmuyor. Winpooch’un geldiği yer işte tam olarak burasıdır ve fazlasıyla verimli olabiliyor.

Dolayısıyla Winpooch, bilgisayar sistemiyle ilgilenecek güzel ve basit bir koruma programıdır. Winpooch yalnızca bazı belirli dizinleri ve kayıt defteri anahtarını tarar.

Winpooch Ekran Görüntüleri

Versiyon : 0.6.6
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here