WinPatrol

0
391
Ücretsiz | 1.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

WinPatrol, Solucanlar, Truva Atları, Çerezler, Reklam Yazılımı ve Casus yazılımları sisteminizden kaldıran, başlangıç ​​ögelerini yönetmenizi ve çerezleri kaldırmanızı sağlayan güvenlik yazılımıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının kişisel bilgilerinin, İnternet faaliyetlerinin ve sabit disklerinin içeriğinin güvenli olduğundan emin olmak için tüm güvenlik uygulamalarına ihtiyaç duyuyorlar.

Bu küçük yardımcı program, kötü niyetli dosyalara ve  gizli sistem yapılandırma girişimleri ile her zaman verilerinizi gözleyerek güvenlik seviyesini arttırır.

Sorunsuz kurulum ve sekmeli arayüz

Kurulum işlemi çok fazla sürmez ve web tarayıcı ayarlarını değiştirme ve gerçekten ihtiyaç duymadığınız diğer ürünleri indirme teklifleri gibi hoş olmayan başka sürprizlerle karşılaşmaz.

İlk bakışta, arayüz çok karmaşık bir düzen sunar, ancak buna alıştığınızda, tüm işlevlerin kendi sekmelerinde düzenlendiğini fark edersiniz; her biri belli bir konfigürasyon grubuyla mümkündür. Sonuç olarak, hem güçlü hem de acemi kullanıcılar kolaylıkla programı nasıl kullanabileceklerini öğrenebilirler.

Başlangıç ​​ögelerini yönetin

Her şeyden önce WinPatrol, başlangıç ​​programlarını çok yenilikçi bir şekilde ele almanıza yardımcı olur. Yalnızca bilgisayarı başlattığınızda çalıştırılan işlemleri görüntüleyebildiğiniz gibi, işletim sistemini önyükleme işleminin çok fazla sürmemesi için gecikmeli başlatmalar da yapabilirsiniz.

Daha fazlası için, çalışan görevleri özel sekme aracılığıyla kolayca yönetebilir ve dosya boyutu, modül, şirket ve açıklaması gibi kendileri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Zamanlanmış görevleri görüntüleme

Sponsorlu Bağlantılar

WinPatrol, şüphesiz kötü niyetli dosyalarla mücadelede çok önemli olduğu için, Internet Explorer veya Firefox tanımlama bilgilerini tek bir tıklama ile yönetmenize izin verirken, bazı casus yazılımların en kısa sürede dosyalarını gizlemeye çalıştıklarından, gizli ögelere erişimi de sağlar.

Windows Görev Zamanlayıcısı tarafından zamanlanmış olan tüm görevleri görmek mümkündür ve her bir öge hakkındaki bilgileri görüntülemeye ve listeden kaldırmanıza olanak tanır.

Sonuç

WinPatrol iyi organize edilmiş bir arayüz ve iyi bir yanıt süresi sunar. Bilgisayarın performansını aksatmaz ve hata vermez. Kurulum sürecini atlamak istiyorsanız, WinPatrolToGo adlı taşınabilir bir sürümü de indirebilirsiniz.

WinPatrol Ekran Görüntüleri

Versiyon : 35.5.2017.8
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here