WinMHR

0
632
Ücretsiz | 8.3 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

WinMHR, bilgisayarınızı çeşitli zararlı yazılım tehditleri aramak üzere taramanızı sağlayan basit bir güvenlik programıdır. Böylece bilgisayarınıza zarar verebilecek dosyaları, uzantıları ve yazılımları anında kaldırabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Kötü Amaçlı Dosyaları Kaldırma Programı

WinMHR, içinde bulunduğu bilgisayar zararlı yazılım bileşenlerini aramak için bilgisayarınızı taramanızı sağlayan, kullanımı kolay bir araçtır.

Ana pencerede sunulan tüm işlevlerle kolayca erişilebilen temel bilgisayar becerilerine sahip olan herkes tarafından kullanılmasını kolaylaştıran kapsamlı ve iyi yapılandırılmış bir arayüz görüntüler.

Uygulama, gereksiniminize bağlı olarak hem hızlı hem de tam taramalar yapmanızı sağlar ve WinMHR bilgisayarınızdaki işlemleri sürekli olarak tarar ve böylece virüs bulaşabilecek herhangi bir dosyanın gerçek zamanlı algılanmasını sağlar. Hızlı tarama sırasında, yardımcı program, virüse duyarlı DLL, SYS, DRV, AX, IME, ZIP, CAB, COM, SCR, PIF ve PDF gibi formatları doğrulama yeteneğine sahiptir.

WinMHR, çalışan işlemlerin İnternet üzerinden nasıl iletişim kurduğunu takip eder ve olası herhangi bir tehdidin oluşmadan önce tespit edilmesini sağlar. Bir tarama başarıyla tamamlandıktan sonra uygulama, algılanan dosya konumu, durumu, MD5 ve SHA-1 ve diskteki boyutları hakkında bilgi aldığınız bir tablo görüntüler. Ayrıca, bilgisayarınızdaki etkin işlemler için benzer bilgileri gösteren bir tablo da edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

WinMHR ile dosyaları ve klasörleri uygulamanın ana penceresinden sürükleyerek onları otomatik olarak taramanızı sağlayan bir sürükleme ve bırakma işlevini kullanabilirsiniz. Bu, indirdiğiniz yeni bir dosyayı taramak istediğinizde çok iyi bir özelliktir.

WinMHR, Windows hesabınızda oturum açarken otomatik taramasını hemen başlatır ve bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım aramak için günlük olarak bir saat dilimi ayarlayabilirsiniz.

Son olarak, kendine yeterli ve güvenilir bir zararlı yazılım dedektörü arıyorsanız, WinMHR çok iyi bir seçenek gibi görünüyor.

WinMHR Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here