WinMend System Doctor

0
628
Ücretsiz | 7.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

WinMend System Doctor, başlama ögelerinizde, süreçlerinizde veya tarayıcı eklentilerinizde bulunan çeşitli güvenlik açıklarına karşı sizi korumayı hedefleyen bir sistem koruma yardımcı programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Antivirüs Programı

Normal, günlük kullanımda bile, özellikle yeni uygulamalar veya çeşitli eklentiler yüklerseniz, işletim sistemi çok değişikliğe uğrar. Böylece, güvenlik tehditleri fark edilmeden kayabilir ve bilgisayarınızı virüslere, kötü niyetli yazılımlara ve diğer tür zararlı yazılımlara maruz bırakarak sistem açıklarından yararlanabilir.

Sisteminizi güvenlik açıkları açısından tarayın

WinMend System Doctor, virüslü olmasına neden olabilecek herhangi bir güvenlik açığı için sistemi tarayarak bilgisayarınızı bu gibi durumlarda güvende tutmak için tasarlanmış bir yazılım yardımcı programıdır. Böylece, arka planda çalışan süreçlerden ve hizmetlerden başlatma ögelerine ve bilinen yazılım güvenlik açıklarına kadar, uygulama tüm bilgisayarınızı herhangi bir açıklık için doğrular.

Tarayıcıyı başlatmak için, tek yapmanız gereken uygun düğmeye basıp ve yardımcı programı doğrulamayı gerçekleştirmesine izin vermektir. Bunu yaparken, şu anda doğrulanmakta olan ögeleri ve herhangi bir hatanın bulunup bulunmadığını görüntüleyerek işlem durumunu görselleştirebilirsiniz. Ayrıca, fikrinizi değiştirmeniz durumunda, istediğiniz zaman taramayı duraklatabilir veya iptal edebilirsiniz.

Taramak istediğiniz ögeleri seçin

Sponsorlu Bağlantılar

Yardımcı program, hangi bölümlerin taranacağını seçerek prosedürün kişiselleştirilmesini sağlar. Tercihlerinize bağlı olarak, tarama işlemini güvensiz hizmetler, yazılım açıkları, güvensiz işlemler veya başlangıç ​​ögeleri üzerinde yapmayı seçebilirsiniz. Böylece, toplam süreyi kısaltabilir ve istenmeyen ögeleri listeden çıkarabilirsiniz.

Tarama bittikten sonra, bulunan onarımı tamir düğmesine basarak başlayabilirsiniz. Bunu yaparak, uygulama güvenlik açıklarını giderir ve tehditlere karşı sizi korumak için sistemin arka planda çalışmasına gerek kalmadan sistemi en üst noktada tutmanıza yardımcı olur.

Etkin bir sistem tarayıcı

Sonuç olarak, WinMend System Doctor çok kullanışlı bir sistem yardımcı programıdır, özellikle bilgisayarınız geniş kapsamlı bir güvenlik tehdidi altındaysa ve belgeleri kaybetmeden bunları düzeltmek istiyorsanız yararlıdır. Buna ek olarak, basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü, deneyimli ve tecrübesiz kullanıcılar için bile uygulamayı çok kolay hale getirir.

WinMend System Doctor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here