WinMend Folder Hidden

0
857
Ücretsiz | 2.9 i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

WinMend Folder Hidden isimli bu sezgisel program sayesinde bilgisayarda bulunan belgelerin, dosyaların veya klasörlerin varlığını gizleyebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Dosya ve Klasör Gizleme Programı

WinMend Folder Hidden dosya ve klasörleri gizlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu tür bir araç, bilgisayarınızı birden çok kullanıcıyla paylaştığınız andan itibaren gerekli görülebilir.

Yazılımı basit ve sezgisel arayüzü ile ilk kez başlattığınızda, bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, daha sonra değiştirebilirsiniz.

Böylece, dosya tarayıcı veya “sürükle ve bırak” yöntemini kullanarak dosyaları ve klasörleri içe aktarabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken “Set to hide” düğmesine basmaktır ve durumun ne kadar hızlı bir şekilde “gizli” olarak değiştiğini görmektir.

Artı, listeden tüm dosyaları ve klasörleri seçebilir veya seçimlerini kaldırabilir, aynı zamanda ad veya duruma göre sıralayabilirsiniz.

Buna ek olarak, seçilen bir dosyanın veya klasörün yolunu görüntüleyebilir, gösterip göstermesini, listeyi yenileyebilmesinin yanı sıra arayüz dilini, rengi ve parolayı değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu basit uygulama, düşük-orta düzeyde sistem kaynağı tutar ve söylemeye gerek yok, kullanımı kolay olduğu için bir yardım dosyası gerekmez.

WinMend Folder Hidden programında bulduğumuz tek sorun, şifrenizi değiştirdiğinizde aracın eskisini istememesi. Böylece, uygulamayı açık bırakırsanız, temelde herkes gizli içeriğinize kavuşabilir.

Aksi takdirde, WinMend Folder Hidden gizlilik söz konusu olduğunda çok güçlü bir yazılımdır ve tüm kullanıcılara öneririz.

WinMend Folder Hidden Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.3.0.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here