WinLock

0
788
Deneme Sürümü | 8.7 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

WinLock, uzaktan kumanda, bildirimler ve raporlar için Windows özelliği, dosyaları, klasörleri, sürücüleri, uygulamaları ve web sitelerini kısıtlamaya yönelik bilgisayar kilitlemesi için kapsamlı güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows Kısıtlama ve Güvenlik Programı

WinLock, bilgisayarınızın yetkisiz kişiler tarafından kullanılamayacağından emin olmak için kilitlenerek oluşturulmuş bir uygulamadır. Dosyaları, klasörleri, sürücüleri, programları ve web sitelerini özel olarak saklamanıza, Windows özelliklerini devre dışı bırakmanıza ve ebeveyn denetimini etkinleştirmenize yardımcı olur.

Temiz ve basit arayüz

Oldukça sezgisel bir arayüzle sarılmış olan WinLock, özelliklerine hızlı erişim sağlar; size, şifreleri ayarlama, sistem başlatmada otomatik olarak koruma açma, bir uygulama veya site engellendiğinde bildirimleri açma ve farklı sesli uyarılar verme imkanı sunar.

Raporlar ve kullanıcı izinlerini yönetin

Araştırabileceğiniz farklı raporlar üretebilir ve oluşturulan, değiştirilen, yeniden adlandırılan veya silinen dosyalar, güncellenmiş, paylaşılan veya silinen klasörler, engellenen web siteleri ve uygulamalar gibi raporlara dahil edilmesi gereken girdileri seçmek mümkündür. Günlüğün maksimum dosya boyutunu seçebilir ve günlük numarasını sınırlayabilirsiniz. Günlük, düz metin olarak dışa aktarılabilir.

Bağlantı noktası, alternatif şifre ve uzak adres belirtmeniz şartıyla WinLock, başka herhangi bir bilgisayardan uzaktan kontrol edilebilir. Birçokları arasında, Kayıt Defteri Düzenleyicisi, Windows Güncellemeleri, Görev Yöneticisi, Denetim Masası, Sistem Özellikleri, programları ve özellikleri, Bilgisayar Yönetimi veya Windows Installer’ı devre dışı bırakmak gibi her tür güvenlik kısıtlamasını yapmanızı sağlar.

Windows özelliklerini devre dışı bırakın ve zamanlayıcı ayarlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, dosyaları ve bağlam menüsünü gizleyebilir, pencere komutlarını devre dışı bırakabilir (yakın, taşıma, yeniden boyutlandırma, geri yükleme, en iyileştirme, simge durumuna küçültme), Başlat düğmesini ve görev çubuğunu kilitleyebilir, “sürükle ve bırak” desteğini devre dışı bırakabilir ve tüm Başlat Menüsünü gizleyebilirsiniz.

Masaüstüne, fare düğmelerine ve klavye kısayollarına erişimi kısıtlamak, çıkarılabilir depolama birimlerine erişimi engellemek, bölümleri gizlemek, engellenecek veya güvenilecek web siteleri için listeler oluşturmak ve genç olanlar için bir zamanlayıcı oluşturmak (örneğin, ebeveyn kontrolü ) mümkündür.

Sonuç ve değerlendirme

WinLock, zengin ve erişilebilir özelliklerini göz önüne alarak, bilgisayarınızı yetkisiz görüntüleme ve gizli tutma konusunda güvenilir bir araç olarak kendini kanıtlıyor. Ek seçenekler için WinLock Professional’ı deneyebilirsiniz.

WinLock Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.3
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here