Windows XP Service Pack 3

0
885
Ücretsiz | 303 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Windows XP Service Pack 3, Windows XP için Microsoft tarafından güncellemeleri, düzeltmeleri ve diğer yenilikleri periyodik olarak tek bir yerde toplayan üçüncü sürümüdür.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Windows XP için Güncelleme ve Sorunları Giderme SP3  Paketi

Microsoft, şirketin müşterileri ve ortakları tarafından bildirilen sorunları gidermek için güncelleme, düzeltme ve bazı geliştirmeler yapar. Müşterilerin bu güncelleştirmeleri ve geliştirmeleri almalarını kolaylaştırmak için Microsoft periyodik olarak bunları tek bir pakette birleştirir ve bu paketi tüm Windows müşterileri için kullanılabilir hale getirir.

Windows XP Service Pack 3 (SP3) işletim sistemi için önceden yayımlanmış tüm güncelleştirmeleri içerir. Bu güncelleştirme ayrıca, müşterilerin işletim sistemiyle olan deneyimini önemli ölçüde değiştirmeyen az sayıda yeni işlevsellik de içeriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Not: Microsoft Dynamics Retail Yönetim Sistemi (RMS) bulunduran kullanıcıların, Windows XP SP3’ü yüklemeden önce bir Microsoft Dynamics RMS sorunu için bir düzeltme yüklemeniz önerilir.

Bu dosya, Windows XP Service Pack 3 için güncelleme CD’si oluşturmak isteyen kullanıcılar için, örneğin, yöneticiler tarafından çevrimdışı kurulum için kullanılabilen bir CD resim dosyasıdır.

Windows XP Service Pack 3 paketinin çalışıp çalışmadığını öğrenmenin en iyi yolu, Windows XP‘de Otomatik Güncelleştirmeler özelliğini açmanızdır.

Windows XP Service Pack 3 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5512 FINAL
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here