Windows Vulnerability Scanner

0
462
Ücretsiz | 1.5 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.9

Özet

Windows Vulnerability Scanner, siber suçluların veri saldırılarına karşı yol açabilecek Windows güvenlik açıkları ve riskli alanlar için sistemi kontrol eder.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Windows Güvenlik Açığı Koruma Programı

Windows Vulnerability Scanner, bilgisayarınızı taramak ve işletim sistemindeki güvenlik açıklarını bulmak için tasarlanmış güçlü bir yazılım çözümüdür.

Windows işletim sisteminize yeni bir güvenlik katmanı ekleyen Windows Vulnerability Scanner, kullanıcılara tüm süreç boyunca rehberlik eden düz bir arayüz sunar.

Uygulama, sistemi tarama sürecini sadece birkaç tıklama ile aşağı çeken, kullanıcı dostu bir yaklaşım benimser.

Açıldıktan sonra uygulamanın ana penceresinde, çalışan işletim sistemi, işlemci, toplam fiziksel bellek, sayfa dosyası alanı, kullanıcı adı ve diğer bazı ayrıntılar gibi sistem bilgileri gösterilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bununla birlikte, tarama işlemi sona erdikten sonra gösterilen şey çok daha önemli, çünkü işletim sistemi açıklarını risk düzeyi ve düzeltme eki için doğrudan indirme bağlantısı ile birlikte görüntülüyor. Bu şekilde, sisteminizin güvenliğini artırabilir ve güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Ne yazık ki, Windows Güvenlik Açığı Tarayıcısı yalnızca Windows XP’de, Ev ve Profesyonel, Windows 2000 Server ve Professional ve Windows 2003’te çalışır; bu nedenle Vista ve 7 desteği yoktur.

Tarama işlemi çok uzun sürmüyor ve işlem sırasında CPU ve RAM gibi kaynak kullanımı az görünüyor. Böylece program eski bilgisayarlarda da kusursuz olarak kullanılabilir.

Windows Vulnerability Scanner Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.4
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here