Windows PC için En İyi 10 Hack and Slash Oyunu

0
780
Editör İncelemesi
4.6

Özet

Hack and Slash oyunları genellikle her yönden gelen düşman ordularıyla uğraşmak zorunda olan yalnız bir kahraman fikrine dayanır. Windows işletim sistemli PC’lerde oynayacağınız en iyi 10 Hack and Slash oyununu sizler için bir araya getirdik.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Bir Windows PC’de oynayabileceğiniz en iyi Hack and Slash oyunlarından bazılarının neler olduğunu inceleyeceğiz. Bu oyunlardan bazıları, bilerek dışarıda bırakmamaya çalıştığımız konsollarda da oynanabilirken, tamamı özellikle Windows PC uyumluluğu için tasarlanmıştır.

1. Diablo 3

Diablo isimli en son oyun birkaç yıl önce ortaya çıktı, ancak bugün hala birçok kişi tarafından oynanıyor. Tek oyunculu bir maceradır, ancak solo macerada çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla oynamanıza ve rekabet etmenize izin veren çok oyunculu ve çevrimiçi unsurlara sahiptir, her noktada çok korkutucu, zor ya da sıkıcı olur.

Diablo ayrıca bir genişleme seti aldı ve oyunu daha iyi hale getiren sürekli yeni güncellemeler alıyor.

Oyun, birden fazla sınıf arasından seçim yapmana izin verir, böylece tarzına en çok uyanı oynayabilirsin. Daha sonra iyi bir tasfiye ihtiyacı olan sürünen zindanlarda maceraya atılıyorsunuz.

Bu oyun Warcraft ve Starcraft’ın arkasındaki şirket Blizzard tarafından yapıldı ve hikaye de oldukça iyi.

2018 güncellemesi: Blizzcon 2018’de, Diablo 3 başka bir eklenti veya devam serisi almadı, fakat bunun yerine bir “kız kardeş oyunu” aldı – Diablo Immortal. Bu, Diablo’nun mobil bir versiyonudur ve duyurusunda, topluluk tarafından ağır biçimde eleştirilmiştir.

Bununla birlikte, Aralık 2018’de olduğu gibi, Blizzard gelecek yıl açıklanacak yeni Diablo projelerini açıkladı. Haberlere göz atmanızı ve Diablo Universe’nin ne zaman bir iyileşme elde ettiğini görmenizi öneririz.

Diablo 3 İndir

2. NieR: Automata

NierR: Automata, pek çok insanın oynamadığı ya da beğenmediği bir oyunun devamıdır, ancak kesinlikle türe başlamadan önce bir kült başlattı. Oyun, ağır RPG unsurları içerdiği için saf bir Hack and Slash değildir.

Olduğu söyleniyor, kendi asistanı yoldaşı olan, robotları ateşleyen ve onları kılıçlarınızla kesen bir dişi cyborg olarak koşuşturuyorsunuz.

Bu oyunu en fazla kalabalıktan ayıran unsur, ayarı. Oyunun dayanağı, insanlığın makinelere karşı savaşını kaybettiği ve şimdi gezegenin kontrolünü yeniden kazanmak için mücadele ettiği.

Bu çatışmanın ardından, oyun geliştiricilerin sanatsal detaylarıyla tam olarak ortaya çıkardıkları bazı şaşırtıcı manzaralar ortaya çıkıyor.

Kesinlikle büyüleyici ve sürükleyici doğası sayesinde kaybolmak istediğiniz bir oyundur. Oyun bir PS4 oyunu olarak ortaya çıktı, ancak geliştirici daha sonra yayınlanacak bir PC sürümü için söz verdi.

NieR: Automata İndir

3. DMC: Devil May Cry

DMC: Devil May Cry, on yıldan fazla bir süredir var olan ve çok başarılı olan serinin yumuşak bir yeniden başlatılmasını temsil ediyor. Oyun, kahramanı Dante ve dizideki farklı oyunlar boyunca yaptığı çeşitli görevlere dayanıyor. Bu yumuşak yeniden başlatmada Dante, ikonik gümüş saçlarından başlayarak tavrına kadar tam bir makyaj yaptı.

Ancak değişmeyen bir şey, etrafta koşuşturup her türlü şeytan ve canavarlığı öldüren oyundur.

Hızlı kesme bıçaklarından ağır vuruşlara kadar, oyun boyunca kullanacağınız çok sayıda silah vardır. Müthiş kombinasyonlar oluşturmak için yakın dövüş silahlarıyla yapılan saldırılarda aralıklı olarak kullandığınız iki silahınız da var.

Oyun serisi, düşmanları birden fazla saldırı ile havada asılı tutabileceğiniz ve gerçekten ilginç taraklar yapan dinamik ve hafif karikatürize dövüşleriyle bilinir.

Ek olarak, görsel efektler savaşlar sırasında birleştirilen çeşitli silahların bazı gerçek göz şekerleri için hazırladığı gerçek bir muameledir.

DMC: Devil May Cry İndir

4. Devil May Cry

Dizideki orijinal oyunlar da zaman ayırmaya değer ve daha önce bahsettiğimiz en yeni ve yeniden başlatılmış oyunu oynayan insanlar için gerçekten eğlenceli bir deneyim olabilir.

İlk oyunlar, franchise için sesi belirleyen ve Dante’nin hikayesini başlangıçta canlandırıldığı gibi inceleyen oyunlardır.

Oyunlar, kanlı eylemlerle ve kardeşçe kan davası etrafında dönen karmaşık bir hikaye ve dünyayı yıkımdan kurtarmak için çaba sarfediyor, hepsi tek bir oyunda sıkıştırılıyor, ancak özü 3 sahneye yayılıyor.

Üretimdeki farklılıklar, orijinaller ve yeniden başlatılan başlık arasında oldukça belirgin olacak, ancak oyunun çekirdeği hala orada olacak ve bir tarafın keyfini çıkaracaksınız, diğerinden zevk alacağınız süper yüksek şanslar var demektir.

Devil May Cry İndir

5. Darksiders

Darksiders, oyuncuların dört atlıdan biri olan War rolünü üstlendikleri bir oyundur. Dört Süvari’nin İncil temasına aşina olmayanlar için, Savaş, Kıtlık, Ölüm ve Zararlar ve dünyanın bittiği zaman Son Yargı’nın habercisi olacağı söylenir.

Darksiders’ta, oyuncu sizsiniz, bir hatadan sonra görevini yerine getirmek için çağrılırsınız. Kıyamet, çok geçmeden tetiklenir ve insanlık, şeytanlar ve melekler arasındaki savaşta yok olur.

Savaş, her iki tarafla da savaşmalı ve insanlığın son saatiyle kendi unsurunu (savaş) kullanmalıdır.

Tabii ki, gezegenimize ne olacağını öğrenmek için oyunu oynamak zorunda kalacaksınız, ancak birden fazla tarak ve süper bir Savaş Tanrısı ilhamıyla yapmak için çok fazla korsanlık ve kesilme olacağınızı söyleyebiliriz. serbest akışla mücadeleyi son işlemci hareketleri ve hatta güçlerinizin 11’e düştüğü küçük zaman pencereleri veren dönüşümler ve güçlendirmelerle birleştiren mücadele.

Darksiders İndir

6. Darksiders II

Devil May Cry’nin söz konusu Darksiders’ın devamı ile başlattığı seri ile listemize devam ediyoruz. İlk oyunu bozmadan özetini açıklamak biraz zor, ama asıl fikir ilk oyunun kahramanı Savaş’ın başı dertte.

Bu sefer, Dört Atlıdan bir diğeri olan Ölüm’ün ve Savaş’ın kardeşinin rolünü üstleniyorsunuz. Savaşı kurtarmak için bir yolculuğa çıktınız ve yol boyunca epik savaşlar için birçok fırsatınız var.

Oyun, orijinal Darksiders’ın sunduğu şey üzerine kuruludur ve oyunda daha dinamik ve daha çeşitlidir.

Ayrıca, yolunuza çıkan düşman ordularını yok etmek için kullanabileceğiniz yeni oyuncaklar ve bazı tatlı silahlar alırsınız.

Bu ilginizi çekebilecek ilginç bir hikaye ile başka bir Hack and Slash oyunu. Değilse, iyi bir Hack and Slash oyunu arıyorsanız, savaş oyunu kendi başına bu oyunu ve selefini almak için yeterli.

Darksiders II İndir

7. Metal Gear Rising: Revengeance

Ölümcül bir kahramanı oynamayı sağlayan, taktiksel, gizli bir seridir. Bu yüzden seri hakkında biraz bilgi sahibi olan ancak bu oyun hakkında hiç bir şey duymamış olan birinin kafası karışmış olabilir.

Metal Gear Rising: Revengeance, orjinal oyun serisinin bir parçası ve fanların kullandığı noktadan hedefine kadar çok farklı.

Bu oyun, bir Katana meraklısı cyborg olan Raiden adlı bir kahramanı takip ediyor. Elbette, bu liste için uygun kılan bir Hack and Slash oyunudur, fakat aynı zamanda en ilginç ve eşsiz Hack and Slash oyunlarından biridir, bu yüzden aslında listede yer almaktadır.

Bu oyunu farklı kılan şey, oyuncunun arabalardan binalara ve çevrede bulabilecekleri başka herhangi bir şeyde dilimlemelerini sağlayan “serbest dilimleme bıçağı modu” olmasıdır.

Macera dolu, aksiyon dolu ve harika anlarla dolu son derece kanlı bir oyundur. En iyisi Hack ve Slash’tır, aynı zamanda oyuncuların onu özel olarak hatırlamasını ve türdeki diğer oyunlardan farklılaştırmasını sağlayacak kişisel bir dokunuşla.

Metal Gear Rising: Revengeance İndir

8. Bayonetta

Başlangıçta son nesil konsollar için piyasaya sürülen oyun, PC’ye de yol açtı, oyunun bilgisayarlara taşınması için çılgınca bir talebe cevap olarak.

Oyun, en başından farklı bir şey vaat ediyor, çünkü buradaki kahramanı, tipik erkek liderinden ziyade bir kadın. Baş karakter, Bayonetta, düşkünlüğünüzü almak için kullanılabilecek, sayıları fazla olan uzun bir olasılık ve araç listesi sunar. İster zorlu bir patron savaşına, isterse de düşmanların başka bir kümesine bakıyor olun, Bayonetta, atmanız için gerçekten çılgınca bir yol sunar, çünkü konuşmak için, yemeğinizle oynamanıza izin verir.

Sadece yakın dövüş silahınız ve silah çeşitliliğiniz yok, aynı zamanda cadı durumunuz sayesinde şekil değiştirme yetenekleriniz de var. Bunlar daha kısır ve ölümcül olan tamamen yeni bir form almanızı sağlar.

Bayonetta, sinirli ya da aşırı uç bir kişiliğin tonunu belirleyen kendi saçından yapılmış 1 parçalı bir takım elbise giyiyor. Bayonetta’yı oynamış olanlar, bazı gelişmiş tarakların oyunda ne kadar karmaşık olduğu konusunda eşit derecede meraklı ve dehşete düşüyor.

Bayonetta İndir

9. Vikings: Wolves of Midgard

Bu oyun aynı zamanda Diablo’yu da andırıyor ancak kamera açısına bakıldığında. Hedefinize ulaşmak ve görevlerinizi tamamlamak için düşman ordularıyla savaşırken, üst düzey bir bakış açısı ile Vikings dünyasına adım atıyorsunuz.

Eğer İskandinav mitolojisine meraklıysanız ve canavarlardan canavarlara ve devlere kadar geniş bir düşman paketi için uygun bir dövüş yaşamak istiyorsanız, o zaman bu oyun sizin harcınız olabilir. Karda ayak izlerini bırakma ya da karlı dağ tepelerinde biraz zaman geçirdikten sonra donmaya başlamanız ya da çıplak göğüslü gibi özel detayları ve harika grafikleri var.

Bu oyunda böyle birçok şık unsur var ve genel deneyim harika. Bir eşli, iki kişilik bir macerada etiketlemek için bir arkadaşınızı bile bulabilir, bu da Viking ile birlikte yapacak bir eşiniz varsa işleri daha da eğlenceli hale getirir. Sözcüğün klasik anlamında sınıflara sahip değilsiniz ama belli bir uzmanlığa yönelmeye benziyorsunuz.

Bunun anlamı, ne tür bir silahla başlayacağınızı ve en başından en çok neye sahip olacağınızı seçebilmenizdir, ancak ilerledikçe puanlarınızı uygun şekilde seviyelendirebilir ve harcayabilir ve herhangi birinin kullanımında ustalaşabilirsiniz. İstediğiniz silah. Bu sadece ilk oyununuz için mükemmel değil, aynı zamanda oyunda geleneksel sınıflara sahip olmaktan çok daha fazla tekrarlama değeri ekliyor.

Vikings: Wolves of Midgard İndir

10. Path of Exile

Bu oyunun büyük bir avantajı var; ücretsiz bir oyundur ve yakın gelecekte yapılacak bir ödemesi yoktur.

Bu, fantezi dünyasında, Diablo ile karşılaştırılabilir karanlık unsurlarla dolu bir oyundur. Sürekli dövüşüp ganimet kazanarak karakterini geliştirmelisin. Sınırsız sayıda beceri geliştirebilir ve karakterinizi savunmacı veya saldırgan olacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Oyunun bir diğer harika özelliği de, gizliliğinizi oluşturmak ve kişiselleştirmek. Sadece bir Terk Edilmiş Üstatın güvenini kazanmak zorundasınız ve onlar size daha fazla yağma yapma şansına sahip olacağınız görev ve görevlerin yanı sıra bir gizlilik sunacaklar.

Ayrıca, diğer POE oyuncuları ile savaşarak ekstra ödüller kazanabileceğiniz ve yeteneklerinizi ve deneyiminizi ciddi bir teste sokabileceğiniz PvP turnuvalarına ve özel etkinliklere sahipsiniz. Bu oyunu denemenizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlar PC’de oynayabileceğiniz en iyi Hack and Slash oyunları. Oyun oynamak için çok fazla zaman harcamak ya da sadece konsolları sevmek istemiyor olsanız da, kesinlikle içine gireceğiniz güzel bir koleksiyonunuz var.

Path of Exile İndir

Tüm bu oyunlar, aralarında Hack and Slash türüne bağlanan benzer ögeler içeriyor olsa da, hepsinde benzersiz özellikler var ve aralarında çok fazla çeşitlilik de var.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here