Windows Movie Maker

0
971
Ücretsiz | 1.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

Windows Movie Maker isimli bu kullanımı kolay ve çok yönlü programı ücretsiz bir şekilde indirerek videolarınızı ve fotoğraflarınızı film haline getirin, arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Video, Slayt ve Film Yapma Programı

Windows Movie Maker (Windows Live Movie Maker), görüntüleri, ses dosyalarını ve kısa klipleri filmlere dönüştürmenizi sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır. Dijital kameralar, flash kartlar, cep telefonları ve DVD’lerin fotoğrafları da dahil olmak üzere her türlü medyayı kabul eder.

Çeşitli efektlerle videoları geliştirme

Windows Movie Maker, AutoMovie temaları (çok güzel tasarlanmış), geçişler (konfigüre edilebilir), görsel efektler (Sinematik, Ayna, Hareket ve Fades gibi) ile başlık metni arasında seçim yapmanıza, altyazılar eklemenize imkan tanır.

Profesyonel video düzenleme fade efektleri ile hız, bölme ve trim işlevlerini ayarlayabilirsiniz. Filmlerinize geçişler ve animasyonlar eklerseniz benzersiz bir farklılık yaratmış olursunuz.

Ses dosyalarını dahil et ve dışa aktar

Müzik, filmin tamamına veya sadece bir kısmına bağlanabilir. Filmin kendisi “genişletilmiş” olabilir (diğer bir deyişle, başka bir sese geçmeden önce ekranda daha uzun kalır) ses parçası daha büyük bir uzunluğa sahipse müziğe sığdırılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Filmi yaptıktan sonra projenizi, yüksek çözünürlüklü ekranlar veya çeşitli formatlar (Android veya iPhone cihazlarına özgü olanlar dahil) için kaydedilebilir. Yeni filminizi çevrimiçi olarak Facebook, Youtube veya SkyDrive gibi sosyal medya sitelerinde de yayınlayabilirsiniz.

Video katmanını dikkatle yönetmek için dahili bir zaman çizelgesi düzenleyicisi vardır. Maalesef, zaman çizelgesinde birden çok alan veya katman için gelişmiş moda geçemezsiniz.

Windows Movie Maker, standart olarak profesyonel görünümlü bir video dosyası oluşturmak için gerekli tüm unsurları sağlıyor. Bilgisayarınızı kendinize ait bir film stüdyosuna dönüştürebilir ve kendi filminizin yönetmeni olabilirsiniz.

Windows Movie Maker Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows 7 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here