Windows Media Player 11

0
897
Ücretsiz | 24.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Windows Media Player 11 programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek bilgisayarlarda en sık kullanılan ve popüler olan medya oynatıcıya sahip olabilir ve en sevdiğiniz filmlerin ve şarkıların tadını çıkarabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Türkçe Tüm Videoları ve Müzikleri Oynatma Programı

Microsoft Windows Media Player, kullanıcılara multimedya dosyalarını oynatmanın ve yönetmenin en etkili yollarından birini sunmak için Windows işletim sistemlerinde kullanılan ve popüler olan bir programdır.

Microsoft Windows Media Player’ı açarken fark edeceğiniz ilk şey, arayüzünün medyayı daha kolay organize etmenize yardımcı olmak için özel olarak uyarlanmış olmasıdır. Kütüphane iyi yapılandırılmış, müzik, video ve resimlerin yanı sıra kayıtlı TV şovları veya multimedya dosyalarını içeren ağ konumlarına hızlı erişim sağlar.

“Geri” ve “İleri” düğmeleri, multimedya dosyalarını oynatırken ve kütüphane dosyalarını aynı anda organize ederken arama yapmak oldukça hızlıdır. Microsoft Windows Media Player, Xbox360 da dahil olmak üzere ek aygıtlar için içinde desteklenir.

Video ve müzik çalmanın yanı sıra, MP3 çalarlar gibi taşınabilir aygıtları bilgisayarınızdaki müzik kitaplıklarıyla senkronize etmenin uygun bir yolunu sunar.

Yazılım aynı zamanda, en az çaba harcayarak ses diskleri yazmak için özel bir işlevi de içerir. Bir CD’ye kopyalamak istediğiniz tüm şarkılarla yazma listeleri oluşturabilir ve ardından derlemeyi birkaç dakika içinde yazacak şekilde disk yerleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Windows Media Player, filmlerin ve müziklerin tadını çıkarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi iyileştirme sunar. Crossfading ve otomatik ses seviye ayarı, ses frekanslarını kolayca ayarlamak için bir grafik ekolayzır, SRS WOW efektleri ve hatta 3 Dolby Digital profili için seçenekler bulundurur.

Video oynatma için, yani parlaklık, kontrast, renk tonu ve doygunluk gibi ayarlayabileceğiniz bazı ayarlar bulunur. Desteklenen formatlar listesi etkileyicidir ve bazı müzik dosyaları türleri varsayılan olarak tanınmamasına rağmen, gerekli codec bileşenleri sisteminizde kurulu olması koşuluyla çalınabilir.

Windows Media Player işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde entegre olan kullanımı kolay bir multimedya oynatıcı arayanlar için iyi bir seçim olmaya devam ediyor.

Windows Media Player 11 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 11.0.5721.5230
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here