Windows Installer SDK

0
533
Ücretsiz | 6.8 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.3

Özet

Windows Installer, uygulamaların veya programların düzgün bir şekilde yüklenmesini ve işletim sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için tüm gerekli bileşenleri ve belgeleri içeren çok kullanışlı bir araç setidir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Eski Windows Sürümleri için Onarma ve Hata Giderme Programı

Yazılım geliştirme, uygulamaları başarılı bir şekilde oluşturmak ve dağıtmak için gelişmiş bilgi ve uygun yardımcı programları gerektiren uzmanlık isteyen bir alandır. Microsoft Windows‘a özgü kurulum paketleri söz konusu olduğunda, gereken araç seti Windows Installer SDK‘dır.

Paketin içinde, geliştiricilere mümkün olduğunca çabuk başlamasına ve yazılımları için MSI paketleri oluşturmalarına yardımcı olmak için gerekli tüm araçlar, bileşenler ve belgeler dahildir.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Installer SDK, yalnızca uygulama ayarlarının oluşturulmasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda varolan MSI’ları düzenlemek için de donatılmıştır. Bu, sorunların düzeltilmesini veya yeni özelliklerin eklenmesini programcılar için daha da kolaylaştırabileceği anlamına gelir.

Özellikle Windows Installer paketlerini değiştirmek için tasarlanmış en cazip araçlardan biri olan Orca, geliştirme kitine dahildir ve kullanıcılarına en iyi performansı ve işlevselliği sunmak için sürekli güncellenir. Modüllerin birleştirilmesi için kullanılmaya hazırdır ve doğrulama için özel bir arayüzle gelir.

Windows Installer SDK ile oluşturulan veya değiştirilen kurulumlar, ilk kurulumdan önce, yalnızca her şeyin dahil edildiği ve hedef sisteme dağıtılacak bileşenlerle düzgün bir şekilde olduğundan emin olmak için doğrulanmalıdır. Araç kitinin önemli bir kısmı, paket bileşenlerin bazılarının nasıl çalıştığını anlamada çok yardımcı olan hayati bilgiler sunmak için bulunan yardım dosyasındadır.

Windows Installer SDK Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.5
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP, Vista, 2003, 2008

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here