Windows için En İyi Rol Yapma (RPG) Oyunları

0
842
Editör İncelemesi
4.7

Özet

Windows işletim sisteminin resmi mağazasından indirebileceğiniz en iyi RPG yani rol yapma oyunlarını sizler için bir araya getirdik. Bu 13 oyundan dilediğinizi seçerek hemen indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

1. Spectral Souls

Spectral Souls gerçekten en iyi Windows 8 ve Windows 8.1 rol yapma oyunlarından biridir. Bu oyun sadece 15,99 $ için Windows Mağazasından indirilebilen bir Japon Taktik RPG’sidir. Oyun harika grafikler, iyi yazılmış bir hikaye ve ayrıca iyi tanımlanmış karakterler içermektedir. Temelde ana hikaye insanlar ve şeytanlar arasındaki savaşı ortaya koyuyor.

Tabii ki karakterinizi kontrol ederek bu savaşa katılacaksınız; anlatı yapısı geliştikçe deneyim kazanacak, demolar ve diğer canlılarla savaşabilecek ve Neverland gibi dünyaları keşfedeceksiniz. 15.99 $ ödemeniz sizin için bir sorun değilse, Windows 8 ve Windows 8.1 cihazınızda Spectral Souls’u mutlaka denemeniz gerekir.

Spectral Souls İndir

2. SoulCraft

SoulCraft, Android veya iOS gibi diğer platformlarda da mevcut olan bir RPG oyunudur. Bu oyunda, haritalarınız Roma, Venedik, New York ve diğer bölgelerden tarafları gösterdiği için “gerçek konumlardaki” rakiplerinizle savaşacaksınız. Beş farklı modda oynayabilirsiniz, oyun planı arenada yapılandırılmıştır, zaman koşusu, hellgate, kristal savunma ve patron dövüşleri.

Adalete giden yolda farklı karakterler kullanabilir, silah ve yetenek satın alabilir ve sayısız ve kanlı yaratıkla savaşabilirsiniz. SoulCraft, Windows Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirilebilir ve en iyi Windows 8 ve Windows 8.1 rol yapma oyunlarından biri olarak kabul edilir, bu nedenle aynı test için tüm nedenlere sahip olursunuz.

SoulCraft İndir

3. Medieval Apocalypse

Hikaye çizgisi ve anlatı yapısı hakkında konuşurken hem bağımlılık yaratan hem de etkileyici olan Windows 8 ve Windows 8.1 aygıtları için bir başka ücretsiz RPG oyunu da Medieval Apocalypse. Bu oyundaki grafikler özellikle harika, çünkü ücretsiz dağıtılan bir uygulamadan bahsediyoruz. Bu oyun, zombi ordularını vurmak için bir şövalye olarak oynayabileceğiniz bir ortaçağ dünyasını ortaya koyuyor. Ortaçağda neden zombiler var? Peki, sadece bunlardan sonra olduğu gibi bir fantezi oyunudur ve amacı bizi eğlendirmektir. Böylece deneyim kazan, yeni ekipman ve silahlar satın al ve tüm düşmanlarını yok etmeye çalış.

Medieval Apocalypse İndir

4. Dragon’s Blade

Dragon’un Blade’i 2D rol yapma oyunudur, bu yüzden yüksek kaliteli grafikler istiyorsanız, bu oyun sizin isteklerinize uygun olmayacak. Başka bir fikirde, Dragon’s Blade çok beğenilen iki oyundan ilham alıyor: Final Fantasy ve Dragon Warrior. Yani, bu oyunları küçükken oynarsanız, farklı dünyaları keşfederken ve yeni hazineleri ve düşmanları ortadan kaldırmak için klasik sıra tabanlı savaşı yeniden keşfedebileceksiniz. Dragon’s Blade’i Windows Mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dragon’s Blade İndir

5. Rule the Kingdom

Windows 8 ve Windows 8.1 platformunda rol oynamak için kolay bir oyundur. Bu oyun, şehir kurma, çiftçilik ve ayrıca hikaye anlatıcılığı ile rol ödemeyi karıştırıyor. Yeni karakterler yaratabilecek, krallık kurabilecek ve rakiplerinizle savaşabileceksiniz.

Bu Windows 8, 10 oyunu, Age of Empires’ın özelliklerine benzer bir oyun planında RPG ile stratejiyi karıştırmak isteyenler için harika. Windows Mağazasında ücretsiz olarak indirebilirsiniz, bu yüzden tereddüt etmeyin.

Rule the Kingdom İndir

6. The Lone Ranger

Lone Ranger filminden hoşlandınız mı? Evet, şimdi ise, kendi Windows 8, 8.1 veya Windows RT cihazınızda da oynayabilirsiniz. Grafikler muhteşem olmasa ve oyunun hem hikaye hem de özelliklerde bazı iyileştirmelere ihtiyaç duymasına rağmen, Lone Ranger, bir macera RPG türü oyun arıyorsanız, mükemmel olabilir.

Olay, Colby kasabasını korumanız gereken Vahşi Batı’da gerçekleşiyor. Batılı bir ortamda düşmanları vurabilir ve Tonto ile birlikte gizemleri çözebileceksiniz. Oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır, böylece istediğiniz zaman Windows 8 tablete indirebilirsiniz.

The Lone Ranger İndir

7. Reaper

Reaper’da sihir ve canavarların fantastik dünyasını deneyimleyebilirsiniz. Bu oyun, özellikle başka hiçbir şey yapmadan canavar öldürmek isteyenler tarafından çok beğenilecek. Öyleyse, harekete geçmek istiyorsan ve başka bir hikayesi yoksa oyun planını bölmek için bir anlatı yapısına sahipsen, Reaper’ı indir ve oyna. Bu RPG oyunu ayrıca Windows Mağazası’nda da mevcuttur.

Reaper İndir

8. Wizard’s Choice

Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları arasında oldukça popüler olan bir başka RPG oyunu da Wizard’s Choice yani Sihirbazın Seçimi. Bağımlılık yapan bir metin veya kart tabanlı bir macera oyunu olduğu için bu oyun yeni başlayanlar tarafından bile kolayca öğrenilebilir. Sihirbazın Seçimi ile kararlar almanız, hatalarınızdan ders almanız ve temelde hayatta kalmak, büyü güçlerini yönetmek veya yeni hazineler ve sihir becerileri bulmak için kartları akıllıca kullanmanız gerekir. Bu tür oyunları seviyorsanız, Windows Mağazasından ücretsiz olarak Wizard’s Choice tereddüt etmeyin ve indirin.

Yani bu benim en iyi Windows 8 RPG seçimimdi. Bu oyunlar, Windows 8 aygıtları için geçerlidir ve zaman içinde test eden kullanıcıların çoğu tarafından 5 yıldızla derecelendirilmiştir. Sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, hemen hemen her biri ücretsiz dağıtıldığı için oyunları yukarıdan indirin ve yükleyin. Yorumlar alanını aşağıdan kullanarak bize geri bildirimde bulunmayı unutmayın.

Wizard’s Choice İndir

9. Arcane Quest 3

Arcane Quest 3, aşık olacağınız klasik bir rol yapma oyunudur. Karanlığın Gücü, Auria Krallığına geri döndü. Bir oyuncu olarak, halkınızı kurtarmalı ve halkınızın onurunu sağlamalısınız.

Seçebileceğiniz 10 eşsiz kahraman sınıfı var. Kahramanınıza orklar, ölüler, büyücüler ve daha birçok kötü yaratıkları yok etme konusunda rehberlik edin.

Oyun gerçek zamanlı çok oyunculu görevler de desteklenir. Dahası, ücretsiz seviye editörünü kullanarak kendi görevlerinizi yaratabilir ve paylaşabilirsiniz.

Arcane Quest 3 İndir

10. Dungeon Hunter 4

Zindan Avcısı 4, yüzlerce düşmanı ve onlarca güçlü patronu öldürme fırsatı sunan, sürükleyici bir ‘hack’ rot rol yapma oyunudur.

Karakterinizin savaş becerilerini geliştirmek için oyun boyunca sayısız eşyayı yağmalayabilirsiniz. Düşmanlarınızın hiçbir şansı kalmayacağından emin olmak için zanaatınızı özelleştirebilir ve teçhizatınızı çekebilirsiniz.

Oyun, çok yoğun dövüşler için kooperatif arenalarının yanı sıra savaş becerilerinizi gösterebileceğiniz PvP modlarını da destekliyor.

“Şeytanlar, yıllar önce sönmüş olduğu düşünülen bir ırk olarak geri döndü. Krallığını bulmak için kabus gibi görünen şeyden uyandın, Valenthia, yok oldu. Savaştan zarar görmediyse, gizemli bir şekilde inanılmaz yeni güç ve becerilere sahip olursun. İnsanlarının kalan tek umudu olabilir… ”

Dungeon Hunter 4 İndir

11. Iron Blade – Medieval Legends

Bu RPG oyunu sizi Orta Çağların zalim dünyasına getiriyor.

Hayatta kalmak ve halkınıza şeref kazandırmak için sayısız tehditleri, sahip olunan ve şeytani güçleri yenmek zorundasınız.

Oyun, soğuk sert çeliğin zorlu yaylı güçlerle birleştiği Orta Çağ’ın fantazi tarihini ortaya koyuyor. Kötü gücü öldürmek için uzak yerlere seyahat edeceksin: Notre Dame’den Transilvanya’ya, vampirlerin hüküm sürdüğü topraklar.

Düşmanlarınızı ezmek istiyorsanız durdurulamaz taraklar yapmayı ve özel saldırılar yapmayı ve bitirme hamlelerini aldatma, parçalama ve diğer ölümcül darbelerle sonuçlanmayı öğrenmeniz gerekir.

Iron Blade – Medieval Legends İndir

12. Order & Chaos 2

Order & Chaos oynadıysanız, bu devam serisini kesinlikle seveceksiniz. Yeni oyun, çarpıcı grafiklerle hayata geçirilen eşsiz fantastik dünyaları keşfetmenizi sağlar.

Bir oyuncu olarak, kahramanı seçip özelleştiriyorsun ve oyun boyunca yeteneklerini geliştiriyorsun. Seçilebilecek beş yarış var (Orc, Human, Elf, Mendel ve tamamen yeni Kratan) ve beş sınıf (Blood Knight, Ranger, Mage, Warrior ve Monk).

Hangi kahramanı seçersen seç, düşmanların gittikçe güçlendikçe silahlarını sürekli yükseltmen gerekir.

Belirli bir zindan kendi başına geçmek çok tehlikeli ve zorsa, mücadeleye katılması için en iyi takımınızı toplayabilirsiniz.

Order & Chaos ayrıca açık PvP ve PvP düellolarını da destekler.

Order & Chaos 2 İndir

13. State of Decay 2

Hayatta kalma oyunlarını sever misiniz? Zombi oyunlarıyla ilgileniyor musunuz? Her iki sorunun da cevabı ‘Evet’ ise bu oyun tam size göre.

Bu oyun hayatta kalmak için sizi zorluyor. İşleri kendiniz için kolaylaştırmak için üçe kadar arkadaşınızı bir araya getirebilir ve bir kurtulanlar topluluğunu birlikte oluşturabilirsiniz.

Üssünüzü mümkün olan en kısa sürede kurun, kaynakları yönetin, bazı silahları alın ve yaklaşan zombi saldırısından kurtulmaya hazır olun.

Sponsorlu Bağlantılar

State of Decay 2 İndir

Bunlar, Microsoft Mağazasından indirebileceğiniz en iyi RPG oyunlarıdır. İyi eğlenceler!

Başka önerileriniz varsa, bize aşağıdaki yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here