Windows 7 USB / DVD Download Tool

0
1803
Ücretsiz | 2.6 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

Windows 7 USB / DVD Download Tool, önyüklenebilir bir USB sürücü veya disk oluşturarak bilgisayarınıza Windows yükleyebileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

USB Bellekten Windows 7 Kurma Programı

Windows 7 USB / DVD Download Tool, Windows 7/8/10 işletim sistemini yüklemek için önyüklenebilir bir USB sürücü veya disk oluşturmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay ve ücretsiz bir programdır. USB sürücü hızından yararlanmak ve işletim sistemini kurmak için gereken süreyi kısaltmak adına başarıyla kullanılabilir.

Program, kurulum dosyalarını taşınabilir bir depolama aygıtına yedeklemenize ve hatta Windows’u aygıttan yüklemenize yardımcı olabilir.

Önyüklenebilir bir disk oluştur

Bu araç, işletim sistemini Microsoft Store’dan satın alan ve ISO dosyasını indirmeyi seçen kullanıcılara yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu dosya bir bilgisayara Windows yüklemek için bir diske yazılabilir. Diğer DVD yazma araçlarının düzgün yapılandırılmaması halinde hatalara neden olabilecek daha karmaşık özellikler bulunur.

Yerleşik sihirbazı kullanarak önyüklenebilir bir USB aygıtı oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, bu araç bir önyüklenebilir USB aygıtı oluşturmanıza izin verir. Depolama aygıtları küçüldükçe ve çoğu bilgisayar tarafından desteklendiğinden, işletim sistemini kurmak için bunlardan birini kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu nedenle, yazma hızı çoğu DVD sürücüsünden daha yüksek olduğu için kurulum daha kısa sürebilir.

Önyüklenebilir bir USB aygıtı oluşturmak için dosyalarla uyumlu olacak şekilde bir Windows görüntü dosyası ve bir USB depolama aygıtı olması gerekir. Program arayüzü kullanımı kolaydır ve gerekli tüm adımları size yönlendirir. Sadece ISO dosyasını ve depolama aygıtını seçip tüm bu işlemler için hazır olun.

Program bilgisayar performansı üzerinde herhangi bir etki yaratmadan kullanılabilir. Testimizde, ISO dosyasından önyüklenebilir USB aygıtını oluşturmak yaklaşık dört dakika aldı. Bir DVD diski oluştururken, uygulama biraz daha uzun sürüyor çünkü zaman yazma hızına ve disk türüne bağlıdır.

Windows 7 USB / DVD Download Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here