Windows 10 için En İyi 5 RPG (Rol Yapma) Oyunu 2019

0
639
Editör İncelemesi
4.5

Özet

2019 yılının en iyi RPG yani rol yapma oyunlarını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için derlediğimiz en iyi 5 RPG oyununu inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

En iyi Windows 10 RPG oyunlarını arıyorsanız, muhtemelen bir profesyonel tarafından veya gerçekten de oyun bağımlısı biri tarafından yapılan bir seçim arıyorsanız, ilk izlenime değil deneyime güvenmeniz gerekir.

Bu derlemede, popüler oyun platformlarında bulunabilecek en popüler rol yapma oyunlarını ortaya çıkarmaya çalıştım.

Bu seçim, bugünlerde piyasada bulunan tüm Windows 10 tabletlerine, dizüstü bilgisayarlarına ve masaüstü bilgisayarlarına yüklenebilecek ve oynanabilecek en iyi Windows 10 RPG oyunlarına işaret ediyor, bu yüzden tereddüt etmeyin ve inceleyin.

Rol yapma oyunları, taşınabilir cihazlara gelirken belki de en çok beğenilen oyunlardır. Eğer bir yarış oyunu bir süre sonra sıkıcı hale gelirse, bir RPG oyununun hikayesi tarafından neredeyse her zaman şaşırırsınız. Bu yüzden saatlerce sadece karakterlerine ne olacağını ya da hikayenin nasıl sonuçlanacağını bulmak için oyun oynayabilirsin.

Her karakter benzersizdir ve onu kontrol ederek kaderini etkileyebilirsiniz. Tabii ki oyun planı size her zaman yol gösterici oluyor, ancak hikaye iyi yazılmışsa başka her şeyi unutacaksınız.

Peki, piyasadaki en iyi 10 RPG oyununun hangisi olabileceğini bilmek ister misin? Eğer öyleyse, aşağıdan incelemeye bir göz atın ve orada tarif edilen oyunları test edin.

Kendi Windows 10 RPG oyun seçiminizi sitemizin yorum bölümünden tabletlerinde veya dizüstü bilgisayarlarında gerçekten iyi bir oyun deneyimi yaşamak isteyebilecek diğer kullanıcılarla paylaşmayı unutmayın.

2019 yılının en iyi rol yapma oyunları

 1. Dark Souls III
 2. Assassin’s Creed
 3. The Elder Scrolls V
 4. The Witcher 3
 5. Final Fantasy 15

1. Dark Souls III

Dark Souls III, 2016 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, bugün bile en popüler RPG oyunlarından biri. Bağımlılık yapan, birinci sınıf, zorlu bir oyun ve önümüzdeki yıllarda da popülerliğini koruyacağından eminiz. Sonuçta, bu yoğun oyun RPG türünde tarih yazdı.

Bir oyuncu olarak, mahvolmuş bir dünyaya gireceksiniz. Oyunu tanımlamak için üç kelime kullanacak olsaydık, bu kelimeler şöyle olurdu: karanlık, hızlı oyun ve yoğun mücadele.

Dark Souls III sürükleyici grafikler, epik patron savaşları ve sizi saatlerce bağlayacak etkileyici katmanlı ortamlar sunuyor.

Dark Souls III İndir

2. Assassin’s Creed IV Black Flag

Efsanelere, Antik Yunan’a ve mucizelere karşıysanız, Assassin’in Creed 2019 yılında da oynanacak oyundur. Bir oyuncu olarak, karakterinizi dış dünyadan canlı efsaneye çekmeye zorlanırsınız.

Oyun sırasında yapacağınız seçimlere bağlı olarak yolculuğunuz birçok olası şekilde gelişebilir. Düşmanlarınızı hızlı bir şekilde yenmek ve bir efsane olmak için bir adım daha ileri gitmek için teçhizatları, geminizi ve özel yeteneklerinizi sürekli olarak yükseltmeyi unutmayın.

Yüzlerce askerin bulunduğu büyük çaplı destansı savaşlarda yer alacaksınız, bu yüzden asla korumanızı düşürmeyin. Assassin’in Creed, Atina ile Sparta arasında şiddetli savaşlar yaşarken oynayacağınız mükemmel bir oyundur.

Assassin’s Creed IV Black Flag İndir

3. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

Bu oyunlar ‘epik fantazi oyunlarının’ kusursuz tanımı olabilir. Oyunun Skyrim Special Edition sürümü 200’den fazla oyun ödülü kazandı. Bu, ilk oyunun yeniden düzenlenmiş halidir, daha iyi sanat ve efektler, etkileyici eklentiler ve daha birçok harika özellik ekler.

Oyun şimdi görevlerinizi, ortamlarınızı, karakterlerinizi, silahlarınızı ve diğer birçok oyun ögenizi kişiselleştirmenize izin veren modları destekliyor.

Peki, dünyayı yok etmeyi planlayan ejderhayı yenmek için gerekenlere sahip misiniz?

The Elder Scrolls V İndir

4. The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher 3, profesyonel bir canavar avcısı olarak oynayacağınız bir fantezi dünyasında geçen RPG oyunudur. Asıl göreviniz, sözde bir kehanet çocuğu bulmak, bu dünyayı kurtarmanın veya imha etmenin anahtarı.

Karakteriniz insanüstü becerilere ve güce, güçlü silahlara ve büyü iksirlerine sahip ve her türlü canavarı bulup öldürmesine izin veriyor.

Silahlarını yükseltmeyi ve özel zırh almayı unutma. Karşılaşacağınız bir sonraki canavar, daha önce mağlup ettiğinizden daha güçlü olacak.

The Witcher 3 İndir

5. Final Fantasy 15

Sponsorlu Bağlantılar

Bu açık dünya oyunu Lucis’in kraliyet ailesi tarafından korunan büyülü bir Kristalin etrafında dönüyor. Niflheim imparatorluğu tüm dünyaya hükmetti ve Kristalleri ele geçirmeyi başardılar. Noctis Lucis Caelum, Kristali kurtarmaya, Niflheim’ı yenmeye ve Eos’u sonsuz karanlıktan kurtarmaya karar verir.

Oyun, çok çeşitli silahları, sihir unsurlarını, hızlı araçları, ek oynanabilir karakterleri ve çok oyunculu seçenekleri başarıyla karıştırıyor.

Final Fantasy 15 İndir

2019’da dikkatimizi çeken diğer RPG Oyunları:

 • Fallout 4
 • Divinity: Original Sin 2
 • Mass Effect
 • Pillars of Eternity
 • Diablo III
 • World of Warcraft

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here