Winamp 5 Full

0
762
Ücretsiz | 12 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

Winamp 5 Full, en sevdiğiniz şarkıları ve filmleri yüksek kalitede sunabilen, tercih edilen cihazınızla senkronize çalışabilen ve daha bir çok özellikleri ile önde gelen multimedya oynatıcılardan birisidir.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz ve Türkçe Multimedya Oynatıcı

Çok yönlü ses ve video oynatıcıların bolluğu, film izlemek ve müzik dinlemek için varsayılan oynatma aygıtı görevi görecek belirli bir yazılım parçası üzerinde karar vermeyi zorlaştırabilir. Bu anlamda kullanılan en büyük programlardan biri de Winamp’tır ve her türlü multimedya dosyasını oynatmanın en kolay yollarından birisidir. Winamp 5 Full programı ile multimedya dosyalarını kolay bir şekilde oynatabilir ya da dinleyebilirsiniz. Türkçe dil desteğine sahip olması ve ücretsiz olarak indirilebilmesi programı son derece cazip yapıyor.

Sisteminizde kolay ve hızlı kurulum

Yükleme işlemi, dosya ilişkilendirmeleri de dahil olmak üzere programın özelliklerinin birçoğunu yapılandırmanızı sağlar (bunu daha sonra da yapabilirsiniz), ancak kurulumu yaparken bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz bileşenleri seçme imkanı da vardır.

Son derece özelleştirilebilir ve kullanımı kolay arayüz

Kullanıcı arayüzü, Winamp’ı dünyanın en popüler programlarından biri haline getiren niteliklerini koruyor. Bitişik çalma listesi penceresinde listelenen çoklu ortam dosyaları üzerinde zahmetsiz kontrol sağlamak için stratejik olarak konumlandırılmış düğmeler, sürüm 3.0’dan beri gördüğümüz “Modern” görünüm desteği ve daha fazla kişiselleştirme için düzinelerce renk teması için destek sağlıyor.

En sevdiğiniz şarkıları ve radyoları çalar

Winamp, multimedya dosyalarının çoğuyla uyumludur ve testlerimiz sırasında bilgisayarımızdaki tüm dosyaları oynatırken herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Bunun üzerine, büyük bir Shoutcast Radyo İstasyonları koleksiyonuna erişim sağlar, bu nedenle iyi müzik dinlemek sadece birkaç tıklamayla gerçekleşir.

Video ve ses efektlerini büyük oranda geliştirin

Sponsorlu Bağlantılar

Ekolayzır, 100’den fazla görselleştirme ve kullanışlı bir çalma listesi düzenleyicisi de dahil olmak üzere geniş ses ve video özelleştirmeleri mevcuttur. Winamp ile dahili “Kütüphane” sayesinde tüm şarkılarınızı ve filmlerinizi organize edebilir ve yönetebilirsiniz.

Taşınabilir cihazınızla uyumlu

Multimedya oynatıcı özelliklerinin yanı sıra, Winamp da seçilen ses dosyalarını boş bir CD’ye yazdırabilir ve AAC, MP3, WMA ve WAV da dahil olmak üzere çeşitli formatlarda ses diskleri kopyalayabilirsiniz. Winamp kolayca gerçek bir taşınabilir medya oynatıcı yöneticisine dönüştürülebilir.

Piyasadaki en popüler multimedya oynatıcılardan biri olan Winamp, etkileyici bir format yelpazesini destekliyor, iyi organize edilmiş bir arayüzü ve bu özel yazılımın en iyi seçeneklerinden biri olarak öne çıkmasına yardımcı olan çeşitli özellikleri dikkat çekiyor.

Winamp 5 Full Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.666
Dil : Türkçe
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here