WIFI WPS WPA TESTER (Android)

0
530
Ücretsiz | 8.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.3

Özet

WPS WPA TESTER, bir erişim noktasının WPS protokolünde savunmasız olup olmadığını ve hatta bağlandığını gösteren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Kablosuz Erişim Noktası Bulma ve Bağlanma

WIFI WPS WPA TESTER uygulaması Wi-Fi bağlantılarını tarar ve ne tür bir güvenlik açıkları olduğunu belirler. Wi-Fi şebekeleri WPS’ye sahipse, uygulama, üreticiye bağlı olarak birbirinden farklı bir dizi karmaşık algoritma kullanarak bu ağlara bağlanmaya çalışacaktır.

WIFI WPS WPA TESTER’in teknik olarak diğer ağlara bağlanabilmesi gerçeği, kullanıcılar tarafından kendilerine ait olmayan ağlara bağlanmak için kullanılabileceği ve geliştiricilerin bu olası izinsiz giriş konusunda uyardığı anlamına gelir.

WIFI WPS WPA TESTER, Zhao, TrendNet, Dlink, Arris ve diğerlerini destekler. Özelliklerden bazıları, çalışmak için telefonun köklü olmasını gerektirir. WIFI WPS WPA TESTER uygulamasını ücretsiz bir şekilde Android işletim sistemli telefonlara yada tabletlere indirebilirsiniz. Uygulamanın boyutu oldukça düşüktür ve cihazınızda fazla yer tutmaz. Uygulama ile kendinize ait kablosuz bağlantı noktasının güvenliğinin ne ölçüde olup olmadığına bakabilirsiniz.

Wps Wpa Tester Özellikleri:

  • Wi-Fi ağlarınızın güvenliğini test edin.
  • Diğer WPS güvenli ağlara bağlan.
  • Kendi PIN’lerinizi oluşturun ve güçlülüğünü ayarlayın.

Wps Wpa Tester Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.0 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here