WiFi Password Decryptor

0
972
Ücretsiz | 3.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.4

Özet

WiFi Password Decryptor programını bilgisayarınıza indirerek unuttuğunuz Wifi şiflerini basit bir şekilde bulun ve şifre çözücü özelliğinden yararlanın.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Wifi Şifre Çözme ve Kurtarma Programı

WiFi Password Decryptor, Windows Kablosuz Yapılandırma Yöneticisi panelinde saklanan yıldız işareti altında gizli WiFi şifrelerini ortaya koymaktadır. İnternet’e bağlanmanızı engelleyen şifreyi kaybettiyseniz veya unuttuysanız bu program tam aradığınız kullanışlı çözümdür.

Kullanıcıların, kablosuz ağ üzerinden şifreleri görmeleri nedeniyle aracın amacını yanlış anlamamaları gerekir.

Kurulum prosedürü hızlı ve sorunsuzdur ve kullanıcıya özel bir dikkat gerektirmez. Bitirdikten sonra, tek bir tıklama ile tarayıcıyı başlatabileceğiniz basit bir düzenle standart bir görünümle karşılaşıyor olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sonuçlar, WiFi bağlantı adını, güvenlik türünü ve ayarlarını (örneğin WEP, WPA, WPA2) şifre anahtarı ve onaltılı çevirisi ile birlikte gösterir. Bu bilgiler dışında, program işletim sistemini ve geçerli kullanıcı adını gösterir.

Ayrıntılı liste dosyalar için saklanır ve WiFi Password Decryptor HTML, XML ve TXT formatlarını destekler. Bu uygulamayla kullanılabilecek başka önemli seçenek yok.

WiFi Password Decryptor’ın çalışma zamanı sırasında minimum bir CPU ve RAM tüketimi gördük, bu yüzden sistem performansına yük olmaz. Hızlı bir tarama işi gerçekleştirir ve doğru şifre anahtarları sağlar. Program askıda kalmadığından veya çökmediğinden, değerlendirme boyunca hiç problem yaşamadık. Sezgisel düzeni ve basit özellikleri sayesinde, WiFi Password Decryptor yazılım uygulamalarında sınırlı deneyim sahibi kişiler tarafından bile kullanılabilir.

WiFi Password Decryptor Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Vista ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here