WhatsApp Business (Android)

1
585
Ücretsiz | Cihaza göre değişir i n d i r
Editör İncelemesi
4.1

Özet

WhatsApp Business uygulamasını Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek WhatsApp’ın işletmeler için özel üretilmiş uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Android için İşletmelere Özel WhatsApp Uygulaması

Öncelikle siz değerli kullanıcılara WhatsApp Business nedir sorusunun cevabını verelim. WhatsApp Business işletmelerin daha iyi şartlarda hizmet verebilmesini ve müşteriler ile daha sağlıklı iletişim kurulmasını sağlamak için geliştirilmiş bir uygulamadır. İşleyiş olarak bildiğimiz WhatsApp Messenger uygulamasından çok fazla farkı bulunmamaktadır. WhatsApp Business uygulamasının Türkçe dil desteği bulunuyor ve ücretsiz olarak indiriliyor.

Mesajlaşma, arama, grup sohbeti, görüntülü konuşma gibi pek çok hizmeti vermeye devam ediyor. Bunların yanı sıra işletmelere özel profil desteği sunuyor. İşletmenize faydalı olacak yeni mesajlaşma araçları getiriyor. Bunlarla birlikte sabit numaralı hatlar ile WhatsApp kullanabilme özelliği getirildi.

Kullandığınız tek bir telefon ile hem WhatsApp Messenger hemde WhatsApp Business uygulamasını aynı anda kullanabiliyorsunuz. WhatsApp Business işletmenizi onayladıktan sonra profilinizde onaylanmış tik işareti çıkıyor ve müşterileriniz doğru işletme ile iletişime geçtiğini kolay bir şekilde anlıyor. İşletmeler profilinde; çalışma saatlerini, konum bilgisini, işletmeyi tanıtan kısa bilgi, işletmeye ait web sitesi gibi bilgileri müşterileri ile paylaşabiliyor. Bunlara ek olarak müşteriler işletmenin uygulamadaki son görülme saatini de görebiliyor.

İşletmenize ait WhatsApp Business hesabınızda müşterilerden gelen mesajlara otomatik cevap ayarlama özelliği de bulunmaktadır. Böylece müşterilerinize hızlı bir geri dönüş sağlayabilirsiniz. WhatsApp Business (APK) uygulamasını indirerek işletmenizi bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.

WhatsApp Business Ekran Görüntüleri

Versiyon : Son Sürüm
Dil : Türkçe
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here