Webroot SecureAnywhere

0
828
Deneme Sürümü | 1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3

Özet

Webroot SecureAnywhere, pratik, kullanışlı ve güçlü bir program olup çevrimiçi kimliğinizi ve sisteminizi kötü amaçlı yazılımlara, virüslere, reklam yazılımlarına ve solucanlara karşı korur.

Sending
Kullanıcı Oyu
5 (1 oy)

Kötü Amaçlı Yazılım Engelleme Programı

Webroot SecureAnywhere Complete, virüslerin önlenmesi için sezgisel bir yöntem kullanarak bilgisayarınızı herhangi bir virüs, Truva atı, casus yazılımı, reklam yazılımı ve rootkit’ten uzak tutmanıza olanak tanıyan verimli ve güvenilir bir sistem koruma çözümüdür.

Uygulama size özelleştirilebilir ‘PC Güvenliği’ ayarları sunar ve onlara başvurmaya ihtiyaç duyduğunuz farklı durumlar için dört tarama modu sunar. Bu nedenle, bilgisayarınızın etkin belleğindeki dosyaların yüzey analizi gerçekleştiren ‘Hızlı Tarama’ özelliğini kullanabilirsiniz.

‘Tam Tarama’, tüm yerel sabit sürücüleri kontrol etmenizi, bozuk dosya veya klasör olmadığını doğrulamanızı sağlar. ‘Deep Scan’ ile, bilgisayarınızın rootkitler, Truva atları veya diğer sanal tehlikelere bulaşmadığından emin olabilirsiniz. ‘Özel Tarama’ özelliğini kullanarak, kontrol etmek istediğiniz belirli bir dosyayı veya dizini seçebilirsiniz.

Ayrıca, Webroot SecureAnywhere Complete’in onları tehdit olarak görmesine rağmen otomatik olarak engellenecek veya aksine çalıştırılmasına izin verecek şekilde karantina listesine çeşitli dosyalar ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın ‘Kimlik Koruma’ bileşeni, ‘Kimlik’ ve ‘Kimlik Avı Korunması’ özelliklerini etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı ve dolayısıyla özel bilgilerinizin her zaman güvence altına alınmasını sağlar.

Buna ek olarak, Webroot SecureAnywhere Complete, çevrimiçi olarak 25 GB’a kadar veri depolamanızı sağlayan bir ‘Yedekleme ve Senkronizasyon’ işlevi sunar, bir bilgisayar arızası durumunda tam veri kaybı riskini ortadan kaldırır. Diğer yardımcı programlar arasında, gereksiz dosyaları ve kayıt defteri girdilerini tarayan ‘Sistem Doktoru’ bulunmaktadır ve daha sonra bunları kalıcı olarak temizlemektedir.

Webroot SecureAnywhere Complete, bilgisayarınızı güvenli ve virüssüz tutmak için kullanabileceğiniz mükemmel bir araçtır. Size sağladığı birçok işlev, bilgisayarınızı optimum şekle ve kişisel verilerinize sahip olmanızı sağlayan basit bir taramanın ötesine geçmektedir.

Webroot SecureAnywhere Ekran Görüntüleri

Versiyon : 9.0.17.28
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here