W32.Sasser Removal Tool

0
513
Ücretsiz | 148 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.2

Özet

W32.Sasser Removal Tool, yükleme veya kullanıcı müdahalesi gerektirmeyen tüm W32.Sasser virüs tehditlerini kaldırmak için kullanabileceğiniz basit bir programdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Programı

W32.Sasser Removal Tool, W32.Sasser solucanı ve türevleri, yani W32.Sasser.B.Worm, W32.Sasser.C.Worm, W32.Sasser.D.Worm ve W32 için sisteminizi tarayan bir yazılım uygulamasıdır. Sasser.E.Worm, virüs bulaşmış dosyaları önlemek içindir.

Bu program taşınabilir bir üründür, bu nedenle bir kurulum paketi içermez. Başka bir deyişle, yönetilebilir ayrıcalıklarınız olduğu sürece, yürütülebilir dosyayı sabit diskinizin herhangi bir yerine bırakıp çalıştırmak için tıklayabilirsiniz.

W32.Sasser Temizleme Aracı’nı bir USB flash disk veya benzeri bir depolama biriminden çalıştırmak da mümkündür.

Dahası, Windows kayıt defteri yeni girişlerle güncellenmez ve artık dosyalar, programı kaldırdıktan sonra sabit diskte saklanmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüzü, ana ekranda görünen Başla, İptal ve Hakkında düğmelerinin yanı sıra, “göreceğiniz şey, aldığınız şey” ilkesinin açıkça uygulandığı, basit ve düzenli bir pencereden yapılır.

Tek tıklamalı tarama modu

Tek tıklamayla tarama prosedürü, Sasser virüsünün sızdığı bilinen Windows dizinine ve kayıt defterine bakar ve virüs bulaşmış dosyaları otomatik olarak ortadan kaldırır. Bu nedenle, kullanıcıların müdahale etmesine gerek yoktur.

Performans ve sonuç

Uygulamanın sistem performansı üzerinde çok az bir etkisi vardır, çünkü çalıştırmak için çok düşük miktarda CPU ve RAM gerekir. Müdahaleci değildir ve görev çubuğunuza küçültülebilir, böylece normal etkinliğinizle devam etmenize izin verilir. W32.Sasser Temizleme Aracı, hata yapmadan amacına hizmet ettiği için test sırasında kilitlenmedi.

W32.Sasser Removal Tool Ekran Görüntüleri

Versiyon : 1.04
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here