Vuze Bittorrent Client

0
987
Ücretsiz | 14 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

Java tabanlı Vuze Bittorrent Client, istatistik üretme desteği ile dosyaları indirmek için kullanıcılar arası bağlantı kurmanıza olanak tanıyan torrent indirme programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Ücretsiz Java Tabanlı Torrent Dosyası İndirme Programı

BitTorrent istemci programları günümüzde getirmiş olduğu avantajları nedeniyle giderek daha fazla sayıda kullanıcıya hitap ediyor ve popülerliğini arttırmaya devam ettiriyor. Vuze Bittorrent Client programı da hem ücretsiz hemde Türkçe dil desteğine sahip olan bu yazılımlardan birisidir. Vuze Bittorrent Client’i çalıştırmak için Java Runtime Environment’in bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor.

Reklam destekli kurulum ve sezgisel bir arayüzü bulunur. Kurulum işlemi biraz zaman alabilir, özellikle de kurulumu yaparken özel yolu seçerseniz. Bununla birlikte, üçüncü taraf ürünleri indirmeyi ve varsayılan web tarayıcısında bazı değişiklikler yapmayı önerdiği için, dikkatli olmalısınız.

Yükleme bittikten sonra programın arayüzünü göreceksiniz ve menü çubuğundan, seçilen ayrıntıları ve özelleştirilebilir bir gezinme bölmesini gösterecek olan panelden oluştuğu için oldukça temiz ve kullanımı kolay bir arayüzle karşı karşıya olduğunuza sizde tanık olacaksınız.

Belirli bir torrent dosyasını arama, RSS yayınlarına abone olma ve indirme işlemini duraklatma gibi özellikleri bulunur. Vuze Bittorrent Client, torrent dosyalarını indirmeye başlamanızın yanı sıra, bir tıklama ile indirmeleri duraklatma ve indirmeyi devam ettirmenizi sağlar. Belirli bir torrent bulmak istiyorsanız, güçlü dahili arama işlevini kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, RSS içeriğini desteklediğini bilmelisiniz, böylece yeni içerik görünür olduğunda otomatik olarak haberdar olabilirsiniz. Bu beslemeleri, özel anahtar kelimeler ve kullanıcı tanımlı dosya boyutu yardımıyla filtrelemek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirtilen IP adreslerini yasaklayabilir, istatistikleri görüntüleyebilir ve videoları oynatabilirsiniz. Vuze Bittorrent Client, otomatik olarak bilgisayarınızın güvenliği için riskli verilerin olduğu IP adreslerini engelliyor. İstemci istatistiklerini, indirme ve yükleme hızını grafiksel olarak görüntüleyebilir, masaüstüne bir aktarım çubuğu yerleştirmek de mümkündür.

Son olarak, videolarınızı iTunes’a sürükleyip bırakarak iTunes’a başka bir üçüncü taraf yazılımı gerekmeden kolayca oynatma imkanı sağladığını söyleyelim.

Vuze Bittorrent Client 32 bit indirmek için tıklayınız.

Vuze Bittorrent Client Ekran Görüntüleri

Versiyon : 5.7.6.0
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here