VundoFix

0
635
Ücretsiz | 117 KB i n d i r
Editör İncelemesi
2.1

Özet

VundoFix, minimum kullanıcı yardımı ile bilinen saklanma alanlarından ve özel dosyalardan Virtumonde virüslerini kaldırmak için tasarlanmış küçük ve taşınabilir bir güvenlik programıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Zararlı Yazılım Temizleme Programı

VundoFix, üçüncü tarafa ait casus yazılım programları için pop-up’ları ve reklam materyalini rastgele tetikleyen solucanlar ve temelde tüm kullanıcı etkinliğini yavaşlatan bilgisayardaki Virtumonde virüslerini kaldırmak üzere tasarlanmış, kurulum gerektirmeyen hafif ve oldukça etkili bir araçtır.

Virtumonde virüslerini ortadan kaldırmak için basit bir çözüm

Uygulama, Windows dizininin bulunduğu tehdit saklandığı yer olup olmadığını tam olarak bildiği için yapılandırmaya ihtiyaç duyulmadı. Bununla birlikte, kullanıcılara, dikkate almak için tarama işine özel dosyalar ekleme imkanı da verildi.

Açık seçimli seçenekleri içeren net arayüzü

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın arayüzü artık güncel değil, basit ve kullanımı basittir. Ana pencerede, sırasıyla sorunları taramak ve düzeltmek için iki düğme bulunurken, Dosya menüsü kullanıcıların özel dosyaları içe aktarmasını sağlarken, daha yakından incelemek için sonuç listesini dosyaya aktarmasını sağlar.

Taşınabilirlik avantajları

Yükleme gerekli olmadığı için, VundoFix işlemi hemen başlatmak için sabit diskin herhangi bir bölümüne kaydedilebilir. Bunun dışında, herhangi bir bilgisayarda minimum çaba harcayarak önceki kurulumcular olmadan çalıştırmak için program bir flaş sürücüsüne veya başka bir çıkarılabilir depolama birimine kaydedilebilir. Ayrıca, çoğu kurucunun aksine, araç Windows kayıt defteri ayarlarını değiştirmemekte veya izinsiz olarak disk üzerindeki ek dosyaları taşımamakta ve böylece kaldırıldıktan sonra iz bırakmamaktadır.

Sonuç ve değerlendirme

Geliştirici, projeyi bırakmış gibi görünüyor çünkü VundoFix çok uzun süre üretici tarafından güncelleştirilmedi. Bu programın yanı sıra kullanıcılar, 24 saat güvenliği sağlamak için daha güvenilir antivirüs çözümlerine başvurmalıdır.

VundoFix Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.0.6
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here