VPN Unlimited

0
709
Deneme Sürümü | 46.9 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

VPN Unlimited isimli sezgisel ve güvenilir programı kullanarak, Sanal Özel Ağa bağlanabilir ve ülkeniz tarafından yasaklamış sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

VPN Unlimited, İnternet’e göz atarken gizlemekte olduğunuz kişisel bilgilerin korunmasına, trafiğinizi birkaç dünya çapında sunucuyla tünel açıp şifrelemenize yardımcı olacak hafif ve verimli bir yazılım parçasıdır.

Hesap oluştur veya giriş yap

Kurulum işlemi sırasında bir hesap oluşturmanız (e-posta adresiniz ve tercih ettiğiniz bir şifreyle birlikte) veya kimlik bilgilerinizi kullanarak oturum açmanız gerekir (e-posta adresiniz varsa).

Ardından, ‘Hollanda, Amsterdam’, ‘İngiltere, Hampshire’, ‘Fransa, Paris’ veya başka herhangi bir “En Uygun” seçeneklerinden birini seçmenizi sağlayan listeden başlatmak istediğiniz sunucuyu seçebilirsiniz.

Kurulumu tamamladıktan sonra ‘Başlat’ı tıklatabilirsiniz ve VPN Sınırsız web aktivitenizi seçilen sunucu üzerinden açmaya başlayacak, isteğe bağlı olarak Windows başlangıçta çalıştırılacak ve koruma seviyesi yükselecektir.

VPN sunucunuzu seçin

Programın ana penceresinde mevcut durumunuzu ve hesabınızı oluştururken kullandığınız e-posta adresini görüntüler; tek bir tıklamayla ‘Oturum Kapatma’yı veya şifrenizi değiştirmenizi sağlar. ‘Hesap Yönetimi’ özelliği, ek güvenlik için uygulamayı her başlattığınızda uygulamanıza şifre isteğinde bulunmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda, VPN Unlimited şu anda ‘Etkin Sunucuyu’ listeler ve gerekirse, ‘Sunucu Seç’ seçeneğiyle başka bir sunucu seçmenizi sağlar. ‘İstatistiği Göster’ düğmesi, aracı ne kadar süre boyunca kullandıysanız, günleri ve trafik miktarını listelemenize yardımcı olur.

Kapatıldığında, VPN Unlimited, görevini yerine getirmeye devam ederken normal etkinliklerinize müdahale etmemek için sistem sayfasına çekilir. Program simgesini sağ tıklatarak, sunucudan bağlantıyı kesebilir veya değiştirebilirsiniz.

Kullanışlı web ağı açma hizmeti

Sonuçta, VPN Unlimited asıl amacı Sanal Özel Ağ üzerinden tüm internet faaliyetlerini yürüterek online gizliliğinizi korumaya yardımcı olmaktır.

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri

Versiyon : 4.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows XP ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here