VPN Master (Android)

0
570
Ücretsiz | 7.1 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

VPN Master, erişimi engellenmiş sitelerin kilidini açabilen ve çevrimiçi videoları izlemenizi veya çeşitli web sitelerine güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan ücretsiz bir VPN uygulamasıdır.
Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Android için Ücretsiz Yasaklı Sitelere Erişim Uygulaması

VPN Master, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Asya dahil olmak üzere çeşitli yerlerdeki sunuculara ücretsiz erişim sunar. Size her ülkedeki bağlantı gücünü gösterir ve isimsiz olarak ve izlenmekten korkmadan gezinmenizi sağlar.

Uygulama OpenVPN protokollerini kullanarak verileri şifreler ve WiFi bağlantı noktası üzerinden yapılan bağlantıları korur. Ayrıca, güvenlik duvarlarını ve konum tabanlı kısıtlamaları atlayabilir. Ayrıca ağ bağlantınızı, DNS, VPN bağlantınızı, güvenliğinizi kontrol eden ve bağlantınızı teşhis etmek için bir hız testi uygulayan bir araca sahiptir. Ayrıca, 500 MB ücretsiz kullanım sunar ve cihaz başladığında bir VPN sunucusuna bağlanmak için etkinleştirilebilir. VPN Master, servisi kolayca etkinleştirmek için değişken bir widget’la birlikte gelir.

VPN Master uygulamasını Android işletim sistemli telefonlara ve tabletlere indirerek yasaklı yada engelli sitelere erişebilirsiniz.

VPN Master Özellikleri:

  • Çeşitli ülkelerdeki sunuculara bağlanın.
  • Kısıtlı çevrimiçi sitelerin kilidini aç.
  • Çeşitli web sitelere anonim olarak göz atın.
  • 500 MB ücretsiz kullanım.

VPN Master Ekran Görüntüleri:

Versiyon : Son Sürüm
Dil : İngilizce
Sistem : Android 4.1 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here