VLC Media Player

0
855
Ücretsiz | 29 MB i n d i r
Editör İncelemesi
4.7

Özet

VLC Media Player, tamamen özelleştirilebilir ve neredeyse tüm medya dosya formatlarını açabilen ücretsiz, güçlü ve pratik bir medya oynatıcıdır.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Türkçe Ücretsiz Medya Oynatıcı

Bir filmin veya şarkının tadını tam olarak çıkarabilmek için uygun programların kullanılması gerekir. Medya dosyaları, mevcut tüm oynatıcılar tarafından desteklenmeyen çok çeşitli biçimler altında bulunur. Ancak VLC Media Player, hemen hemen bütün medya dosyalarını sorunsuz bir şekilde oynatır.

Medya dosyalarınızı akıllıca düzenleyin

Görsel açıdan, progrmaın oldukça basit ve kullanışlı bir arayüzü vardır. Bununla birlikte, ‘Seçenekler’ menüsüne erişerek, özelleştirme yapabilir veya indirilebilir içerik yardımı ile görünümü tamamen değiştirebilirsiniz.

Stil seçiminize bakılmaksızın, hem video hem de ses dosyalarını çalabilir. Masaüstünün yanına yerleştirilebilen veya oynatılabilen oynatma listesi düzenleyicisini indirebilirsiniz. Dosyalar buradan yönetilebilir; yalnızca istenilen ögeleri belirtilen alanın üzerine sürükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha sonra çalmak, birleştirmek, müzik ve film yapmak için yapılandırmaları kaydedebilirsiniz. Ayrıca, verilen radyo istasyonlarından birini seçebiliyor ve frekansını ayarladığınız radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

Video ve ses deneyiminizi geliştirin

12 bandlı bir ekolayzır özelliğini, frekans kaydırıcılarını ince ayar seslerine dikkatle ayarlayabilmeniz için kullanabilirsiniz. Mevcut hazır ayarlardan birini de kullanabilirsiniz, ancak özel yapılandırmaları kaydetmek için herhangi bir seçenek yoktur. Daha net bir görüntü elde etmek için kolayca tam ekrana geçebilirsiniz ve hatta birkaç ses görselleştirme seçeneği vardır.

Kısaca VLC media player, medya dosyalarından tam anlamıyla faydalanmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyle donatılmış bir programdır. Basit arayüzü altında gizlenen özellikleri hakkında çok şey söylenebilir.

VLC Media Player Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.2.8
Dil : Türkçe
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here