VirusTotal Uploader

0
465
Ücretsiz | 139 KB i n d i r
Editör İncelemesi
4.6

Özet

VirusTotal Uploader programını bilgisayarınıza indirerek bilgisayarınızda bulunan virüsleri ve zararlı yazılımları tespit edebilir ve online bir şekilde tarama yapabilir ve kaldırabilirsiniz.

Sending
Kullanıcı Oyu
0 (0 oy)

Virüsleri Bulma ve Silme Programı

VirusTotal Uploader virüs analizi için şu anda etkin bir işlem, dosya veya URL göndermenize izin veren çok kullanışlı bir yazılım uygulamasıdır. Araç, temel olarak söz konusu öge üzerinde iyi bilinen virüsten koruma sisteminin sonuçlarını ortaya koymaktadır.

Programın arabirimi, basit bir işlevsellik sunan anlaşılır bir pencere ile temsil edilmektedir. İşlem kimliği ve resim adını doğruladıktan sonra, o anda etkin olan bir işlemi bir listeden seçebilirsiniz.

Buna ek olarak, dosya tarayıcısı üzerinden sabit sürücüye bir dosya seçebilir veya analiz için bir URL gönderebilirsiniz. VirusTotal Uploader varsayılan web tarayıcısında virüsten koruma sistemlerinin sonuçlarını güncelleme tanımlarıyla birlikte kontrol edebileceğiniz bir web sayfası açar.

VirusTotal, Comodo, Emsisoft, Avast, AVG, ESET-NOD32, Ikarus, Panda, Symantec, TheHacker, TotalDefense, TrendMicro ve daha birçok antivirüs programını destekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca, sıkıştırılmış paketler ve PE kaynaklı ebeveynlerle ilgili ilişkileri, kullanıcılardan ek ayrıntılar, yorumlar ve oylar ile davranışsal bilgiler (örn. Dosya sistemi etkinliği, çalışma zamanı DLL’leri), SHA256 imzası, algılama oranı ve analiz tarihi ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz .

Seçenekler ekranından VirusTotal Uploader dosyalarını karşıdan yükleme dosyalarını geçici klasöre atabilir ve bunları daha sonra seçilen bir dizine silmeyi veya bu ögeleri diskte depolamamayı seçebilirsiniz.

Kullanımı basit ancak güçlü bir antivirüs çözümüdür, çok az miktarda CPU ve sistem belleğinde çalışır; bu nedenle bilgisayarın genel performansında bir baskı oluşturmaz. Testlerimiz de hata diyalog mesajları görülmedi ve kilitlenmedi.

VirusTotal Uploader Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2.0 / 2.2 Beta
Dil : İngilizce
Sistem : Windows Tümü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here