VirusKeeper Pro 2011

0
423
Deneme Sürümü | 24.4 MB i n d i r
Editör İncelemesi
3.4

Özet

VirusKeeper Pro 2011, bilgisayarınızı virüslere ve casus yazılımlara karşı tarar ve diğer güvenlik araçlarına ek olarak İnternet aracılığı ile gelebilecek olan tehditlere karşı gerçek zamanlı bir koruma modülü içerir.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Virüslere ve Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma

VirusKeeper, gerçek zamanlı bir kalkanı olan ve bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için çok güçlü modülleri içeren bir antivirüs ve casus yazılım önleme sistemi içeren bir programdır.

Yazılımın arayüzü, virüsten koruma ve casus yazılım önleme analizinin son zamanıyla birlikte VirusKeeper’ın durumunu değiştirip mevcut koruma düzeyini görüntüleyebileceğiniz temiz ve sezgisel bir pencereden yapılır.

Davranışsal tarama modu, bilgisayarın kritik alanlarındaki aktif virüsleri, casus yazılımları ve kötü amaçlı yazılımları arar ardından, kapsamlı bir virüs ve spyware taraması yapar.

Virüs imza taraması dört modda yapılır bunlar; hızlı (risk ve sistem dosyaları), tam (tüm dosyalar), derin (tüm dosyaları derinlemesine) veya özel (kullanıcı tanımlı dosyalar) olarak yapılabilir. Bu modlardan biri etkinleştirildiğinde, VirusKeeper’ın çalışan tüm işlemleri de tarayabilir. Virüs bulaşmış bir dosya bulunduğunda, program hangi ayarı tercih ettiğinize bağlı olarak kullanıcıyı harekete geçirebilir veya otomatik olarak silebilir.

Anti-casus yazılım modülü, sisteminizi ayrıntılı bir şekilde değerlendirir, araç çubukları ve diğer web tarayıcı bileşenleri gibi tüm casus yazılım türündeki aracıları ve zararlı yazılımları tanımlar ve ortadan kaldırır. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan çerezlerin bir listesini görüntüleyebilir ve silebilirsiniz. Virüs bulaşmış dosyaları silmek yerine onları karantinaya gönderebilir veya yok say listesine ekleme imkanına sahipsiniz ve günlük ayrıntılar kullanıcıya gösterilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek zamanlı kalkan normal, oyun veya dizüstü bilgisayar modunda çalışabilir; son ikisi düşük kaynak tüketimi sağlar. Bu modül, sistem dosyalarını, dizinleri ve İnternet Explorer’ı koruyabilir, Kayıt Defteri ve G / Ç bağlantı noktalarını izleyebilir, aktif işlemleri ve yeni veya şüpheli dosyaları otomatik olarak tarayabilir, casus yazılımları gerçek zamanlı modda tespit edebilir ve anında mesajlaşma servisleri için koruma sağlayabilir.

VirusKeeper’ın diğer araçları, süreç izleyicisi (çalışan işlemler, yüklenen sürücüler, hizmetler, otomatik çalıştırma programları ve üçüncü taraf tarayıcı bileşenleri), net izleyici (İnternet veya ağa bağlı programlar için) ve program muhabiri içerir (Autorun süreçleri ve TXT veya HTML’deki uygulamalar). Artı, tek seferlik veya normal tarama işini (virüslere ve casus yazılımlara özel) planlayabilir ve tarama türünü seçebilir, ayrıca VirusKeeper’ı yetkisiz kullanıcılardan parola korumalı olarak koruyabilirsiniz.

Testlerimiz boyunca programla ilgili sorunlarla karşılaşmadık. Bahsedilmesi gereken son önemli husus, programın güvenlik duvarları ve tarayıcılar gibi diğer koruma uygulamalarının yanında da çalışabilmesidir. Uzun zamandır programın üretici şirket tarafından güncellenmemiş olması talihsizlik olarak görülüyor, aksi halde VirusKeeper tüm kullanıcıları güvenlik konusunda daha fazla memnun edebilir.

VirusKeeper Pro 2011 Ekran Görüntüleri

Versiyon : 2011 11.3.1
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2K ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here