VIRUSfighter Server

0
476
Deneme Sürümü | 2.3 MB i n d i r
3.3

Özet

VIRUSfighter Server, yapılandırılabilir ayarlarla çoklu tarama yöntemleri, karantina yöneticisi ve raporlar sunan Windows sunucuları için antivirüs programıdır.

Sending
User Review
0 (0 votes)

Etkili Antivirüs Programı

VIRUSfighter Server, Windows sunucuları için tasarlanmış bir antivirüs uygulamasıdır. Bilgisayarı popüler formlardan uzak tutmak için tasarlanan bu araç, birden fazla tarama moduna, potansiyel tehditleri yönetmek için bir karantinaya ve çeşitli yapılandırma ayarlarına sahiptir.

Kolay kurulum:

Kurulum prosedürü zor değildir, kolay yapılandırma için birden fazla panele bölünmüş düzenli bir pencereyle paketlenir.

Farklı tarama modları:

İlk panoda, bir değerlendirme yapmak için ilk taramayı çalıştırmanız koşuluyla, bilgisayardaki mevcut güvenlik durumu hakkında genel bir bakış edinebilirsiniz.

İkinci panelde tam, hızlı veya özel modda bir tarama işi yapabilirsiniz. Tam tarama, tüm yerel sürücüleri kapsayan ve belleği doğrulayan en kapsamlı modeldir; hızlı mod, popüler malware gizleme noktaları olarak bilinen kritik alanlarda hızlı bir tarama yapar; addan da anlaşılacağı üzere özel mod, kullanıcıların sürücüleri elle seçilmesine izin verir.

Karantinayı yönetin ve ayarları özelleştirin:

Karantina, şüpheli veya virüs bulaşmış dosyaları, başka taramalardan çıkarmak için bir liste çıkarır, geri yüklemek veya bunları silmek üzere görüntüleyebilirsiniz.

Program ayarları konusunda UI dilini değiştirebilir, VIRUSfighter Server’dan yalnızca başka işlem yapmadan tehditleri almasını isteyebilir, uygulama ve virüs tanımlarını güncelleyebilir, bir proxy yapılandırması ayarlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Tarama ayarlarını yapılandırın ve günlük dosyalarını görüntüleyin:

Sponsorlu Bağlantılar

Varsayılan olarak, VIRUSfighter Server, önceden tanımlı uzantılara sahip bir listeyle eşleşen tüm dosyaları tarar. Yenilerini ekleyebilir, dosya boyutunu sınırlayabilir ve buluşsal yöntem düzeyini ayarlayabilir veya tarama için her dosya türünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Dahası, tarama işleri, tam veya hızlı modda düzenli olarak çalışmak üzere programlanabilir. Son sekmesinde, günlük dosyalarını tarama ayrıntılarıyla inceleyebilirsiniz.

Değerlendirme ve sonuç:

Araç, düşük CPU ve RAM kullanarak sistem kaynaklarına küçük bir ayak izi bırakıyor. Komutlara karşı oldukça duyarlıdır. Özetlemek gerekirse, VIRUSfighter Server, Windows sunucularına, sistemleri çevrimiçi tehditlere karşı etkili bir yöntemle sağlar.

VIRUSfighter Server Ekran Görüntüleri

Versiyon : 7.5.155
Dil : İngilizce
Sistem : Windows 2003 ve üzeri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here